Король цифрових систем: що робитиме Федоров на посаді міністра оборони
Михайло Федоров готує інновації, але йому буде важко діяти без підтримки керівництва держави.
Військові росії та Білорусі почали відпрацьовувати спільне бойове застосування нестратегічної ядерної зброї.
Антикорупційний суд знову підтримав прохання прокурора САП про продовження дії запобіжного заходу члену парламенту.
Антикорупційний суд підтримав прохання детектива НАБУ про пришвидшення процедури скерування до суду обвинувального акту.
Після підрахунку майже усіх голосів Брати Італії здобули 28,8% голосів, що більш як у чотири рази перевищує їхній результат на виборах до Європарламенту у 2019-му.
Адміністрація Байдена дозволить бригаді Азов використовувати американську зброю, скасувавши заборону, накладену багато років тому.
За резолюцію проголосували 14 з 15 членів Ради Безпеки, включаючи США, а росія утрималася.
Розслідувачі з’ясували, що за останні 10 років Ільницька заробила 360 тисяч гривень, однак цього року у неї з'явилися котедж, автомобіль Porsche та салон краси.
За словами міністра закордонних справ Ігнаціо Кассіса, існує явна зацікавленість у зриві саміту миру.
Зокрема, на переговорах з Олафом Шольцом ітиметься про подальшу оборонну підтримку, розбудову української системи ППО, спільне виробництво озброєнь.
Уряд працює над пропозиціями щодо підвищення деяких податків. Йдеться, зокрема, про ПДВ та військовий збір, повідомив Гетманцев.
Завершились вибори до Європарламенту. Який результат показали партії з антиукраїнською та проросійською риторикою – на інфографіці.
Станом на 10 червня свою участь у Саміті миру підтвердили вже 90 країн та міжнародних організацій. Половина учасників – із Європи.
Антикорупційний суд підтримав прохання прокурора САП про накладання арешту на вилучену техніку в результаті обшуків.
Антикорупційний суд підтримав прохання детектива НАБУ про продовження строку досудового розслідування у справі.
Антикорупційний суд завершив проведення підготовчого засідання за обвинуваченням колишнього керівника лісового агентства.
Найєм написав заяву на звільнення з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури. Причиною він назвав системні перешкоди виконанню повноважень.
Питання про економічне бронювання від мобілізації, як і раніше, розглядається, підтвердив нардеп Веніславський. Але він не вважає, що питання буде вирішено у короткостроковій перспективі.
Електронні повістки та направлення на медичну комісію не передбачені законом, заявив нардеп Веніславський.
Європейська народна партія перемагає на виборах до Європарламенту. Але крайні праві партії посилили позиції.
Європейська народна партія після перемоги на виборах до Європарламенту будуватиме широку більшість для сильної Європи з проєвропейськими та проукраїнськими силами.
Після поразки на виборах прем'єр-міністр Бельгії Александер де Кроо оголосив, що подасть у відставку.
Після провалу на євровиборах президент Франції Еммануель Макрон оголосив про дострокове припинення повноважень парламенту.
На Харківському напрямку від початку доби Сили оборони відбили чотири атаки росіян у районах Липців, Глибокого і Вовчанська.
Угорський прем'єр Віктор Орбан розкритикував лідерів країн Заходу за їхнє бажання перемогти росію військовим шляхом.
У Данії арештували нападника на прем'єрку Фредеріксен, ним виявився 39-річний громадянин Польщі.
Байден визнав, що путін не зупиниться на Україні і вся Європа перебуває під загрозою, тому пообіцяв, що США не допустять цього.