Війна у кредит: що планують росіяни на весну-літо 2026 року
Контратаки Сил оборони мають на меті зірвати наступальні плани ворога на весну-літо 2026 року.
Європейські партнери готуються посилити делегацію Володимира Зеленського у США. У зустрічі лідерів України та США можуть взяти участь президент Фінляндії Александр Стубб і генсек НАТО Марк Рютте.
Агентство Reuters опублікувало вимоги щодо припинення війни, які володимир путін висунув на Алясці під час зустрічі з Дональдом Трампом.
Дональд Трамп в розмові з Зеленським та європейськими лідерами заявив, що прагне організувати тристоронню зустріч вже наступної п'ятниці, 22 серпня.
У документах були зазначено точні місця і час проведення саміту, а також номери телефонів співробітників уряду США.
Зеленський під час розмови з президентом США Дональдом Трампом відмовився виводити війська з Донеччини на вимогу путіна.
Російський президент володимир путін запропонував Трампу припинення вогню на нинішніх лініях фронту в Україні, якщо Київ поступиться контролем над усім Донбасом.
Після саміту Трампа та путіна коаліція охочих проведе нову зустріч. Вона відбудеться у неділю, 17 серпня, о 15.00 в онлайн-форматі.
Європейські посадовці та президент США у розмові після перемовин на Алясці обговорювали гарантії безпеки для України, які були б подібними до 5 статті НАТО.
Європейські лідери опублікували заяву після зустрічі Дональда Трампа і володимира путіна. ЄС очікує тристороннього саміту за участі президента Володимира Зеленського і готовий долучитися до його підготовки.
Зеленський закликав Трампа посилити санкційний тиск на росію, якщо не відбудеться тристороння зустріч, або Москва ухилятиметься від чесного завершення війни.
Президент США Дональд Трамп після саміту на Алясці, переговорів із президентом Володимиром Зеленським та лідерами ЄС заявив про прагнення усіх сторін до прямої мирної угоди.
Президент США Дональд Трамп передав російському диктатору путіну лист від першої леді Меланії, у якому вона порушила питання викрадення українських дітей.
Президент Зеленський планує приїхати до Вашингтона на зустріч із президентом Дональдом Трампом вже у понеділок, 18 серпня.
Президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським після зустрічі на Алясці з російським диктатором володимиром путіним.
Президент США Дональд Трамп порадив українському президенту Володимиру Зеленському укласти угоду з росією.
Кремль і Білий дім повідомили, що саміт Трампа та путіна на Алясці завершився передчасно. Робочий обід скасовано.
Президент США Дональд Трамп та російський диктатор володимир путін провели спільну пресконференцію за підсумками зустрічі у форматі «три на три».
В Анкориджі завершилися переговори президента США та російського диктатора володимира путіна. Вони тривали близько трьох годин.