«Бусифікація» у росії: чому людей почали хапати прямо на вулицях
Російська влада вдається до заходів примусової мобілізації. Найбільше повідомлень про бусифікацію надходить із Пензенської області рф.
Найбільш очікуваною новиною дня 7 липня став приїзд до Києва держсекретаря США Джона Керрі, який спочатку зустрівся з Президентом, а потім анонсував зустрічі з прем'єр-міністром і головою Верховної Ради. Парламент, до речі, був у четвер досить продуктивним і ухвалив низку суспільно важливих законів.
Сьогодні робота депутатів Верховної Ради України не задалася через заблоковану трибуну й численні розбіжності, тому Парубій закрив засідання парламенту до четверга. Тим часом під стінами парламенту й поряд із Кабміном протестувальники вимагали зниження тарифів на житлово-комунальні послуги.
Головними темами для обговорення у вівторок стали проведена в Рівненській області операція «Янтар» і зняття народними депутатами недоторканності з Олександра Онищенка, який, як виявилося, вже кілька днів перебуває за межами країни.
Президент Петро Порошенко підписав закон про зниження акцизу на вживані авто, а Україна запропонувала бойовикам варіант обміну полоненими.
Печерський районний суд ухвалив рішення про арешт на 2 місяці колишнього начальника штабу батальйону «Айдар» Валентина Лихоліта, відомого за позивним «Батя». 2 липня економічні санкції проти Російської Федерації за агресію на сході України офіційно продовжені Європейським Союзом на півроку.
Головною подією суботи стало обрання запобіжного заходу колишньому начальнику штабу батальйону «Айдар» Валентину Лихоліту і пов'язані з цим акції протесту в центрі Києва, а також затримання одного з фігурантів справи Онищенка.
Генеральний прокурор Юрій Луценко під час візиту до Миколаєва представив нового прокурора області, яким стали Тарас Дунас. Сьогодні Україна побила рекорд експорту зерна в 2015/2016 маркетинговому році досягнувши показника 29 млн тонн.
У робочому кабінеті затриманий головний санітарний лікар України Святослав Протас з начальником департаменту Санітарної служби України Олександром Чепурним. Також сьогодні, 29 червня, офіційний рупор Верховної Ради газета «Голос України» опублікувала закон про внесення змін до Конституції України в частині правосуддя.
Детективи НАБУ при спробі виїзду в Росію затримали одинадцятого учасника «газових схем» в «Укргазвидобуванню». Сьогодні регламентний комітет ВР рекомендував зняти депутатську недоторканність з народного депутата від групи «Воля народу» Олександра Онищенка.
Петро Порошенко спростував чутки про швидке проведення виборів в ОРДЛО, а ГПУ назвала кількість обвинувальних вироків у справі Майдану.