Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Київська прокуратура допитала нардепа Народного фронту Сергія Пашинського в рамках розслідування справи про напад на нього. Нардеп Надія Савченко оприлюднила списки всіх полонених.
За фактом вибуху квартири в Сумах, у результаті якого постраждали чотири людини, було порушено кримінальне провадження. У результаті обстрілу російсько-окупаційних військ на Донбасі були поранені двоє військовослужбовців Збройних сил України.
В Єрусалимі терорист на вантажівці в'їхав в групу ізраїльських військових. У Багдаді сталися два теракти на овочевому ринку. У Львові через сильні морози в суботу та неділю виїхали на маршрути менше половини автобусів.
Через складні метеоумови в міжнародний аеропорт Одеса змінив графік прийому і відправлення літаків. Мін'юст зареєстрував і опублікував наказ МОЗ, завдяки якому ліки, зареєстровані в США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канаді і ЄС, можуть отримати реєстрацію в Україні за 17 днів.
Українка Еліна Світоліна обіграла найсильнішу тенісистку світу Анжеліку Кербер з Німеччини в чвертьфінальному матчі тенісного турніру серії WTA Premier у Брісбені (Австралія). Сьогодні, 5 січня телеканалу 1+1 видадуть бланк ліцензії на продовження мовлення.
Нацбанк готується повністю змінити валютне законодавство, яке зараз діє. Найбільший український файлообмінник EX.UA, який закрився в листопаді 2016 року, відновив роботу на домені FEX.NET.
НБУ затвердив постанову, згідно з якою сума готівкового розрахунку знижується до 50 тисяч гривень. У Празі примусово ексгумували останки відомого українського поета Олександра Олеся.
Перші вихідні 2017 року виявилися, на жаль, насиченими трагічними подіями: спочатку терористи розстріляли відвідувачів нічного клубу у Стамбулі, що святкували Новий рік, а потім смертник підірвав себе на людній площі поблизу Багдада.
Росія не висилатиме американських дипломатів у відповідь на аналогічні дії Сполучених Штатів. Одеський припортовий завод тимчасово зупинив виробництво через борги.
Україна в односторонньому порядку передала бойовикам ДНР 15 полонених. Сьогодні телеканал 1+1 заявив, що в них закінчується термін ліцензії на мовлення каналу, а Нацрада її не продовжує.