Огляди сторінка 184

9 травня, 2015

Як проходить День Перемоги в містах України?

Сьогодні Україна святкує 70-у річницю Перемоги над нацизмом

8 травня, 2015

Річниця перемоги над нацизмом і тарифна війна в Києві. Головне за день

Президент та народні депутати сьогодні вшанували у Верховній Раді героїв двох воєн – Другої світової та війни на сході України.

7 травня, 2015

Губернатори-двієчники з військової підготовки та продовження призову в армію до червня. Головне за день

Доки нові когорти молодих недосвідчених хлопців відправляються на найнебезпечніший за всю історію України армійський призов, деякі голови обласних адміністрацій відверто недопрацьовують у питанні захисту власних регіонів.

6 травня, 2015

Ріст напруження на сході та довгоочікувана евакуація українців з Непалу. Головне за день

Про можливість поновлення бойових дій на Донбасі з появою «зеленки» досі не говорив хіба що лінивий. Тепер же Україна має реальні ознаки нової військової загрози на сході, які не вдалося затьмарити навіть голові ДСНС з його злощасною евакуацією українців з Непалу.

5 травня, 2015

Новий голова Фіскальної служби та позов «Газпрому» у Стокгольмському арбітражі. Головне за день

Доки вся країна обговорює призначення новим головою Державної фіскальної служби Романа Насірова, на сході України від рук сепаратистів продовжують страждати прості українці, а за її межами – йде запекла енергетична війна.

4 травня, 2015

Першотравень, річниця трагедії в Одесі та стрілянина в Києві. Головне за вихідні

Система народного контролю «Слово і Діло» підготувала зведений матеріал головних подій які відбулися за вихідні в Україні

Політики і журналісти розкритикували чергові спроби евакуації українців з Непалу

Українські політики, журналісти і прості користувачі на своїх сторінках у Facebook миттєво відреагували різкою критикою на дії відомств, що займаються евакуацією наших громадян з Непалу, і особливо – на дії голови ГСЧС Зоряна Шкіряка

30 квітня, 2015

Показання Фірташа по Майдану і резолюція Європарламенту по Савченко. Головне за день

Сьогодні у Відні український олігарх Дмитро Фірташ зробив кілька грандіозних заяв стосовно подій під час масових протестів взимку 2013-2014 рр. Також сьогодні Європейський парламент прийняв резолюцію з вимогою звільнити українську льотчицю Надію Савченко

Реакція українських політиків на одкровення Фірташа

Гучні заяви олігарха Дмитра Фірташа вже почали коментувати в своїх соцмережах українські політики, журналісти та громадські діячі. «Слово і Діло» пропонує до вашої уваги деякі з них.

29 квітня, 2015

Коли опускаються руки. Як працюється волонтерам у чиновницьких кабінетах?

Добровольці, які ще вчора прийшли у владу з палаючими очима, часом готові опустити руки від безсилля. «Слово і Діло» зібрало квітневі висловлювання тих, хто в минулому називався активістами та добровольцями, а зараз – держслужбовцями та чиновниками.