Як не упустити факел, який випустила Америка. Колонка Леоніда Швеця
Навіть без прямої військової допомоги США Україна на очах усього світу бореться за свободу і не відмовляється від своїх намірів щодо вступу до ЄС та НАТО.
Перемога боксера Усика над Джошуа та парламентські вибори в Німеччині. Ще одна область України потрапила до помаранчевої зони карантину.
У законі про олігархів виникла юридична колізія, потрібно ще одне голосування, вважає частина депутатів. Але глава робочої групи по законопроекту Федір Веніславський вважає, що взаємовиключних поправок до цього документа проголосовано не було.
Ухвалення закону щодо олігархів та мітинги під Радою. Екскерівника поліції Києва Крищенка призначили заступником Кличка.
Замах на Шефіра та невизнання Радою виборів до Держдуми РФ. Кабмін вніс зміни до умов роботи шкіл та садочків під час карантину.
На Сергія Шефіра, помічника Володимира Зеленського, скоєно замах. Реакція соцмереж – в нашій добірці.
Перехід України до «жовтої» зони та вирок закарпатському екссудді. «Топаза» звільнили від відповідальності за співучасть у викраденні людини.
Продовження адаптивного карантину та стрілянина в Пермі. Брату голови ОАСК та його спільникові повідомили про нову підозру.
Скандал з французькими підводними човнами. Голосування жителів ОРДЛО і Криму на російських виборах. Право України на зимову Гімназіаду-2023.
МОЗ дозволило змішувати вакцини Pfizer і Moderna. Зеленський планує вдруге поїхати в США. У Росії стартували вибори до Держдуми і РФ заганяє на виборчі дільниці українців.
У Карпатах загинули двоє туристів, ще четверо отримали травми. На Донбасі окупанти двічі за день відкривали вогонь по населеним пунктам. Під обстріли потрапили місто Щастя та селище Тарамчук.