А ось тепер – війна. Колонка Леоніда Швеця
Росія активізувала єдиний козир, що у неї залишився, – балістику, а Україна – посилила далекобійні удари по цілях у рф.
Очікувалося, що 2016 року економія від використання системи електронних державних закупівель ProZorro становитиме 5 мільярдів гривень, але вже сьогодні вона перевищила 8 мільярдів гривень.
Інвестори намагаються повернути вкладення в єврооблігації та інвестиційні фонди через занепокоєння, пов'язані з проведенням референдуму в Італії щодо зміни конституції та зміцненням долара США після виборів президента.
У Міністерстві оборони України заявляють, що оборонне замовлення цього року не буде виконане, проте відомство освоїть всі кошти, виділені на закупівлю озброєння й техніки.
Президент Євроради зазначив, що позиція щодо санкцій проти росіян вже не є одностайною в Європі.
Російський «Внєшекономбанк» отримав нову пропозицію щодо купівлі дочірнього «Промінвестбанку» (Київ) від українських інвесторів.
Проект Державного бюджету-2017 передбачає близько 6,6 млрд грн на розвиток та утримання українських доріг, проте мінімальна потреба становить 40 млрд грн.
Найприбутковішими і для жінок, і для чоловіків виявилися галузі інформації та телекомунікації, фінансової та страхової діяльності.
У Національному банку України розповіли про розробку нового проекту закону про іноземну валюту.
UniCredit Bank, що працює в Україні під такою назвою з 2013 року, оголошує про ребрендинг і повертається до своєї колишньої назви – Укрсоцбанк.
Фінляндія вперше після анексії Криму відновила торгово-економічні контакти з Російською Федерацією.
У Національному банку України розповіли про судові позови проти трьох банків, кінцевими власниками яких є Олег Бахматюк і Костянтин Жеваго.
Фонду державного майна вдалося продати громадянину КНР акції Українського банку реконструкції та розвитку за 82,827 мільйона гривень.
Кабінет міністрів вирішив нараховувати оплату за центральне опалення для мешканців будинків без лічильників виходячи із середнього споживання будинків, які обладнані приладами обліку.
Співробітники податкової міліції Офісу великих платників ДФС викрили компанію-оптового торговця тютюновими виробами, яка ухилилася від сплати понад 43,6 млн грн податків.
НАЕК «Енергоатом» планує погасити борг за поставлене російською компанією ТВЕЛ ядерне паливо до 15 січня 2017 року.
Генеральна прокуратура України звернулася до компетентних органів Великобританії для отримання повної інформації щодо двох офшорів, близьких до екс-очільника НБУ Сергія Арбузова.
Зростання кількості електронних платежів в Україні провокує розвиток фіктивних сайтів, що імітують роботу інтернет-ресурсів банків – фішинг набуває воістину загрозливих масштабів.
Реальна заробітна плата в Україні в жовтні 2016 року порівняно з жовтнем 2015 року збільшилася на 6,2%, проте порівняно з вереснем 2016 року зменшилася на 3%.
Уродженець Запорізької області привласнив понад 20 тисяч доларів, організувавши роботу фальшивих пунктів обміну валют у трьох районах Києва.
Київська міська державна адміністрація виділила в міському бюджеті-2017 200 млн грн на модернізацію вуличного освітлення – заміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи.
Уряд займається реструктуризацією боргів ДП «Антонов» та інших авіабудівних підприємств країни, а через державне фінансування створюється пакет замовлень, які виконує концерн для держави.
Столичні споживачі з початку року збільшили заборгованість за електроенергію перед Київенерго до 1 млрд 81,2 млн. грн.
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) заявив про наміри збільшити кредитування української економіки в 2017 році.
Україна могла витратити $1,18 млрд за дев'ять місяців поточного року, якби продовжувала купувати природний газ у «Газпрому».
Найбільші двадцять банків країни виконали свої зобов'язання щодо докапіталізації, в другій двадцятці банків 12 усе ще потребують збільшення капіталу.
У Держслужбі статистики заявили, що сума заборгованості по зарплаті в країні знизилася на 0,8 відсотка.
Зімбабве вперше з 2009 року почало друкувати власні гроші в зв'язку з нестачею американських доларів.
Золотовалютні резерви країни на кінець листопада 2016 року склали $15,2 млрд, тоді як на кінець жовтня вони становили $15,5 млрд.
Президент України та міністр закордонних справ Швеції також обговорили кроки щодо реалізації подальшої підтримки шведськими партнерами процесу модернізації України.
Антимонопольний комітет України дозволив власнику ТАСкомбанку Сергію Тігіпку купити Універсал Банк, який входить до складу міжнародної фінансової групи Eurobank (Греція).