Цибулько Володимир

Читати про автора
Законопроєкт про ОРДЛО: чи зміниться статус-кво окупованих територій

Влада не наважиться кардинально змінювати статус окупованих територій, однак гуманітарні питання мали би бути доопрацьовані, вважає експерт.

Посилення карантину: експерт пояснив, чим загрожує локдаун

В уряді побоюються наслідків карантину та чергової хвилі непокори з боку місцевої влади, тому показники захворюваності можуть бути занижені, щоб уникнути локдауну, вважає експерт.

Подорожі Україною: які напрямки будуть доступні під час епідемії COVID-19

Українці, які зможуть собі дозволити подорожі, мандруватимуть автомобілем і переважно на недалекі відстані, вважає експерт.

Розмитнення «євроблях»: чому проблема загострилася знову

Проблема «євроблях» буде загострюватися, тому що нині у бюджеті спостерігається значний дефіцит й відтермінування на рік можуть скасувати, вважає експерт.

Епідемія COVID-19: чи змінилося ставлення українців до вакцинації

Вакцинація від грипу серед українців не користуватиметься популярністю навіть в умовах пандемії COVID-19, вважає експерт.

Місцеві вибори: чи будуть кандидати оскаржувати результати в судах

Проведення другого туру не відтермінують, оскільки підстав оскаржувати результати в судах практично немає, вважає експерт.

Епідемія COVID-19: чи зміниться ставлення українців до здорового способу життя

Епідемія коронавірусу не змінить ставлення українців до звичок здорового способу життя через економічні причини, вважає експерт.

Вибори і COVID-19: як епідемія позначиться на явці й результатах

Політичні партії маніпулюють темою коронавірусу, але явка буде нижчою, ніж зазвичай, й результати можуть розподілитися неочікувано, вважає експерт.

Друга хвиля коронавірусу: чи витримає медична система чергові антирекорди

Для попередження повного локдауну треба розробляти альтернативні сценарії, проте варто враховувати і можливі маніпуляції даними та психологічну виснаженість населення.

Пожежі на Луганщині: які причини могли призвести до трагедії

Виникненню пожеж на Луганщині сприяли обстріли з непідконтрольної території, й розслідування має це врахувати, вважає експерт.