Краснопьоров Валентин

«Євробляхери» протестують: чи буде доступне розмитнення авто?

У середу, 7 листопада, до урядового кварталу з'їхалися власники євроблях. Чи домовляться активісти з владою щодо доступного розмитнення, поговорили з експертами.

Реклама «Зупинимо сепаратистів» на Закарпатті. Чи повторить Угорщина агресію РФ?

У ніч на 20 жовтня на Закарпатті невідомі встановили білборди з написом Зупинимо сепаратистів і фото лідерів угорської меншини. Москаль назвав це провокацією російських спецслужб.

Чи отримає Україна томос та як це вплине на президентські рейтинги?

У Стамбулі триває засідання Синоду Константинопольського патріархату щодо надання Українській православній церкві автокефалії.

Чого чекати від послання Порошенка до Ради?

У Верховній Раді заявили, що президент виступить 18 вересня зі щорічним посланням про внутрішнє й зовнішнє становище України.

Раді пропонують звільнити Реву. Чи відбудеться відставка міністра соцполітики?

Профільний комітет Ради 5 вересня підтримав проект постанови щодо визнання роботи Мінсоцполітики незадовільною. Зараз вона очікує на розгляд. Про ймовірність відставки Андрія Реви міркували експерти.

Для українців хочуть ускладнити поїздки до РФ. До чого це призведе?

Міністр інфраструктури пропонує ускладнити поїздки українців до РФ, у тому числі на заробітки та туристичні.

Дорогі покупки та премії нардепів: на які хитрощі йдуть заможні декларанти й чому

У ВР зареєстрували законопроект, яким пропонується скасувати необхідність для держслужбовців вносити дані про зміну майнового стану до е-декларацій.

Нова посада Корчак: чому в НАЗК вирішили взятися за гендерну рівність

Екс-керівника НАЗК Наталію Корчак призначили координатором із гендерної рівності в Агентстві. Навіщо, міркували експерти.

Депутатська недоторканність: що робити?

Розгляд законопроектів про скасування депутатської недоторканності в четвер укотре відклали. Про проблеми депутатського імунітету говорили експерти.

Новий склад ЦВК так і не з’явився. Чому та чи буде якісне оновлення?

ВРУ 5 липня мала нарешті звільнити старий склад Центральної виборчої комісії й призначити новий. Однак голосів не було. Оцінили ситуацію експерти.