Краснопьоров Валентин

Перехід парафій до ПЦУ: що пропонують громадам та чи є ризик конфліктів

Парламент розглянув законопроект про перехід церковних громад до Православної церкви України сьогодні, 17 січня. Детальніше про документ розповіли експерти.

Томос та договір про дружбу. Чи варто чекати нового етапу агресії РФ?

Об’єднавчий собор відбудеться 15 грудня. В УПЦ МП відмовилися від участі. Тим часом Україна розірвала договір про дружбу. Чи спровокують ці рішення РФ на черговий прояв агресії?

Чи потрібно запроваджувати візовий режим із Росією?

Павло Жебрівський заявив, що наступним кроком після розірвання договору про дружбу з РФ має бути запровадження візового режиму.

Чи перетвориться «АвтоЄвроСила» на політичний проект?

Лідер АвтоЄвроСили Олег Ярошевич заявив про створення політичної платформи. Про подальші політичні перспективи поговорили з експертами.

«Євробляхери» перекриють дороги по всій Україні. Чи буде вето?

20 листопада в Києві власники авто на іноземній реєстрації заблокували рух громадського транспорту. Вимоги – скасувати ухвалені закони щодо розмитнення авто на єврономерах.

«Євробляхери» протестують: чи буде доступне розмитнення авто?

У середу, 7 листопада, до урядового кварталу з'їхалися власники євроблях. Чи домовляться активісти з владою щодо доступного розмитнення, поговорили з експертами.

Реклама «Зупинимо сепаратистів» на Закарпатті. Чи повторить Угорщина агресію РФ?

У ніч на 20 жовтня на Закарпатті невідомі встановили білборди з написом Зупинимо сепаратистів і фото лідерів угорської меншини. Москаль назвав це провокацією російських спецслужб.

Чи отримає Україна томос та як це вплине на президентські рейтинги?

У Стамбулі триває засідання Синоду Константинопольського патріархату щодо надання Українській православній церкві автокефалії.

Чого чекати від послання Порошенка до Ради?

У Верховній Раді заявили, що президент виступить 18 вересня зі щорічним посланням про внутрішнє й зовнішнє становище України.

Раді пропонують звільнити Реву. Чи відбудеться відставка міністра соцполітики?

Профільний комітет Ради 5 вересня підтримав проект постанови щодо визнання роботи Мінсоцполітики незадовільною. Зараз вона очікує на розгляд. Про ймовірність відставки Андрія Реви міркували експерти.