Краснопьоров Валентин

Кінець VIII скликання Ради: ключові рішення та провали депутатів

11 липня – заключний день роботи парламенту восьмого скликання. Під час останнього засідання ВР депутати ухвалили Виборчий кодекс. Підбили підсумки роботи ВР разом з експертами.

Виборчий кодекс: чи приймуть депутати нові правила гри

Сьогодні в парламенті мають намір ухвалити Виборчий кодекс. Спікер ВР закликав депутатів мобілізуватися.

Останній пленарний тиждень ВР: чи ухвалять Виборчий кодекс

Спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що в останній пленарний тиждень Верховної ради 8-го скликання нардепи мають ухвалити Виборчий кодекс.

Тимошенко хоче об'єднатись із Зеленським і Вакарчуком. Чи бути союзу?

Юлія Тимошенко закликала партії Зеленського та Вакарчука об'єднатися з Батьківщиною на виборах. Про можливий союз поговорили з експертами.

Законопроект про імпічмент президента: за яких умов це спрацює

Володимир Зеленський подав до Верховної ради законопроект про імпічмент президента України. Більше про інструмент усунення президента знають експерти.

Вибори в Україні: чому жодна виборча система не допоможе

Комітет ВР підтримав зміни до Виборчого кодексу. Тим часом Зеленський подав законопроект про імпічмент. Чи підтримає ВР ініціативи президента та що змінять відкриті списки, обговорили з експертами.

Відставка Гройсмана: що змінить та хто може претендувати на посаду прем'єра

Володимир Гройсман подав заяву про відставку й чекає на рішення Верховної ради. Чи прийме Рада його відставку та хто може бути новим прем'єром, дізналися в експертів.

Кандидати Зеленського: хто може очолити уряд

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман написав заяву про відставку та закликав Зеленського внести кандидатуру нового прем'єра. Тим часом, ЗМІ пишуть, що на пост претендує Юлія Тимошенко.

Прохідний бар'єр 3% та скасування «мажоритарки»: навіщо це Зеленському та чим загрожує

Зеленський на консультаціях з главами парламентських фракцій і груп запропонував скасувати мажоритарку та знизити прохідний бар'єр до 3%.

Достроковий розпуск Ради: чи впорається з таким викликом Зеленський

Радник Зеленського Дмитро Разумков повідомив, що новообраний президент Володимир Зеленський ініціюватиме розпуск Верховної ради. Чи піде такий сценарій на користь самому Зеленському та наскільки це вигідно обом сторонам, обговорили з експертами.