Краснопьоров Валентин

Чого чекати від послання Порошенка до Ради?

У Верховній Раді заявили, що президент виступить 18 вересня зі щорічним посланням про внутрішнє й зовнішнє становище України.

Раді пропонують звільнити Реву. Чи відбудеться відставка міністра соцполітики?

Профільний комітет Ради 5 вересня підтримав проект постанови щодо визнання роботи Мінсоцполітики незадовільною. Зараз вона очікує на розгляд. Про ймовірність відставки Андрія Реви міркували експерти.

Для українців хочуть ускладнити поїздки до РФ. До чого це призведе?

Міністр інфраструктури пропонує ускладнити поїздки українців до РФ, у тому числі на заробітки та туристичні.

Дорогі покупки та премії нардепів: на які хитрощі йдуть заможні декларанти й чому

У ВР зареєстрували законопроект, яким пропонується скасувати необхідність для держслужбовців вносити дані про зміну майнового стану до е-декларацій.

Нова посада Корчак: чому в НАЗК вирішили взятися за гендерну рівність

Екс-керівника НАЗК Наталію Корчак призначили координатором із гендерної рівності в Агентстві. Навіщо, міркували експерти.

Депутатська недоторканність: що робити?

Розгляд законопроектів про скасування депутатської недоторканності в четвер укотре відклали. Про проблеми депутатського імунітету говорили експерти.

Новий склад ЦВК так і не з’явився. Чому та чи буде якісне оновлення?

ВРУ 5 липня мала нарешті звільнити старий склад Центральної виборчої комісії й призначити новий. Однак голосів не було. Оцінили ситуацію експерти.

Похід журналістів у політику: чим це закінчиться

Журналіст-розслідувач Дмитро Гнап оголосив, що йде в політику. Він візьме участь у парламентських виборах. Висновками з цього приводу поділились експерти.

Чому Україна втратила шанс вплинути на ЧС із футболу?

Телеканали Інтер та НТН транслюватимуть Чемпіонат світу з футболу в Україні. Експерти поділилися думками з цього приводу.

Реформи в Україні: що вдалося змінити та в чому найбільший провал?

В ЄС вважають, що реформа децентралізації є найбільш успішною в Україні. Про позитивні зрушення та невдалі кроки реформування країни міркували експерти