Бойко Тетяна

Мільйонні борги «Київенерго»: чи можуть споживачам відключити гарячу воду?

У Київгазі повідомили, що через заборгованість Киъвенерго, яка наразі перевищує 200 мільйонів гривень, кияни можуть залишитися без гарячої води. Чи мають право відключити воду населенню в компанії, розбирались експерти.

Торгівля з агресором: як і чому Україна збільшує імпорт вугілля з РФ?

За даними Держстату, економічні зв’язки з РФ не розірвані. Та й у ДФС підтверджують торгівлю з країною-агресором. Зокрема, йдеться про нафтопродукти. Детальніше про ситуацію міркували експерти.

НКРЕКП під контролем Порошенка: що пропонували для регулятора та чи змінять тарифи

Верховна Рада ухвалила закон, що дозволяє президенту Петру Порошенку одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКП. Чи були інші варіанти, розбирались експерти.

Зміни для споживачів: логіка реформи ЖКГ та основні проблеми

Президент підписав закон про реформу ЖКГ, який раніше був ухвалений у другому читанні. Що потрібно знати споживачам, у чому суть змін та основна проблема, розбирались експерти.

Реформа ЖКГ: що зміниться та як вплине на споживачів

Якість надання комунальних послуг не завжди відповідає їхній ціновій політиці, що встановлена за їх отримання. Тому питання реформування сектору ЖКГ існує давно. Наразі у ВР розглядають відповідний законопроект. Що зміниться для споживачів, міркували експерти.

Виплата субсидій: у чому проблема та за яких умов можлива монетизація

З початком опалювального сезону та наближенням зими питання з отриманням та монетизацією субсидій постає ще гостріше. Оцінку ситуації дали експерти.

Монетизація субсидій із 2018 року: в чому основна проблема та які перспективи

Монетизацію субсидій в уряді планують запустити вже із січня наступного року. Однак такі обіцянки лунають не вперше. Якими є перспективи цього разу, розповіли експерти.

Монетизація субсидій: що пропонують та чому страждають споживачі

В уряді виступають за спрощену систему оформлення субсидій та обіцяють монетизацію вже цього року. Чи є якісь зрушення, з’ясовували експерти.

Підвищення тарифів ЖКГ: чого чекати українцям у новому опалювальному сезоні

З початком осені більш гостро постає тарифне питання. В уряді запевняють, що до опалювального сезону країна майже готова, й переконують, що підвищення тарифів не буде. Чи виправдана така впевненість, з’ясовували експерти.

Борги за комунальні послуги: як каратимуть споживачів та постачальників

Борги за комуналку зростають, а в Київенерго вкотре попередили киян, що фінансових джерел для погашення заборгованості компанія не має. Якими будуть наслідки для постачальників та споживачів, з’ясовували експерти.