Бойко Тетяна

Запуск єдиного реєстру: як перевірятимуть субсидіантів

В Україні вже запрацював публічний реєстр одержувачів субсидій, його електронна адреса – subsidii.ioc.gov.ua.

Споживання газу скоротилося на 30%. За рахунок чого зменшити суми в платіжках?

Президент України говорить, що за 5 років Україна майже на третину скоротила споживання газу. Чи вплине це комунальні рахунки, міркували експерти.

Навіщо збільшують норму споживання газу та як це вплине на рахунки

Міністерство енергетики і вугільної промисловості ініціює збільшення норм споживання газу для споживачів без лічильників. Більше знають експерти.

Кияни залишилися без гарячої води: хто винен?

Компанія Нафтогаз стверджує, що кияни сидять без гарячої води не з їхньої провини. Тим часом Київтеплоенерго подало до суду на Нафтогаз. Розбирались експерти.

Реформа ЖКП в дії: з чим проблеми та що вимагають управителі?

Майже два роки минуло з моменту ухвалення закону «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку». Як проходить запровадження ОСББ, розповіли експерти.

Що не так із майновими критеріями нарахування субсидій?

Павло Розенко закликав переглянути нові правила нарахування субсидій, ухвалені наприкінці квітня. В чому недоліки, розповіли експерти.

Мільйонні борги «Київенерго»: чи можуть споживачам відключити гарячу воду?

У Київгазі повідомили, що через заборгованість Киъвенерго, яка наразі перевищує 200 мільйонів гривень, кияни можуть залишитися без гарячої води. Чи мають право відключити воду населенню в компанії, розбирались експерти.

Торгівля з агресором: як і чому Україна збільшує імпорт вугілля з РФ?

За даними Держстату, економічні зв’язки з РФ не розірвані. Та й у ДФС підтверджують торгівлю з країною-агресором. Зокрема, йдеться про нафтопродукти. Детальніше про ситуацію міркували експерти.

НКРЕКП під контролем Порошенка: що пропонували для регулятора та чи змінять тарифи

Верховна Рада ухвалила закон, що дозволяє президенту Петру Порошенку одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКП. Чи були інші варіанти, розбирались експерти.

Зміни для споживачів: логіка реформи ЖКГ та основні проблеми

Президент підписав закон про реформу ЖКГ, який раніше був ухвалений у другому читанні. Що потрібно знати споживачам, у чому суть змін та основна проблема, розбирались експерти.