Куйбіда Роман

Запуск Антикорупційного суду: які справи розглядатиме та чи будуть вироки

5 вересня 2019 року Антикорупційний суд починає свою роботу. Загалом до Антикорупційного суду планують передати понад 170 справ.

Антикорупційний суд: як обирали суддів та коли будуть перші вироки

Вища рада правосуддя скеровує президенту України Петру Порошенку подання на призначення 35 кандидатів до Вищого антикорупційного суду.

Як відбувається набір до Антикорупційного суду та коли будуть перші вироки?

Міжнародні експерти відсіяли 40 відсотків кандидатів до Антикорупційного суду. Про наступні етапи конкурсу та запуск нового органу поцікавилися в експертів.

Антикорупційний суд: коли з’являться перші вироки

7 червня Верховна Рада України ухвалила закон про створення Вищого антикорупційного суду. Наразі президент говорить, що суд сформують наприкінці 2018 або на початку 2019 року. Більше знають експерти.

Антикорупційний суд: у чому недоліки президентського законопроекту?

Країни Великої сімки закликали Україну створити Антикорупційний суд з урахуванням рекомендацій Венеційської комісії. В АП хочуть запустити новий орган уже в травні. Оцінили президентський законопроект експерти.

Коли реально може розпочати роботу Антикорупційний суд?

Петро Порошенко впевнений, що процес створення Антикорупційного суду буде завершений уже в першій половині поточного року, можливо, в травні. Оцінили перспективи експерти.

Агентство запобігання чи заохочення корупції: перезавантаження НАЗК та звільнення Корчак

Посол США в Україні Марі Йованович закликала реформувати НАЗК. Як працює антикорупційний орган та чи можлива зміна його керівництва, розбирались експерти.

Законопроект про антикорупційний суд: що пропонує президент

ЄС закликав створити в Україні антикорупційний суд із дотриманням рекомендацій Венеційської комісії. Президент подав свій варіант документа. Документ оцінили експерти.

Антикорупційний суд: на що розраховують в АП та в чому загроза

Депутати готові відкликати свій варіант документа задля президентського, а в АП тим часом також готові запропонувати свій варіант. Чому так прискорився процес створення нового органу, який ще донедавна в АП не був пріоритетом, міркували експерти.

Антикорупційний суд: що змусило Порошенка змінити думку та в чому подальша загроза

Не минуло й місяця, а в АП вже змінили підхід до створення антикорупційного суду – вже навіть готують новий законопроект. Що так вплинуло на позиції президента, розбирались експерти.