Голобуцький Олексій

Чому в ОПУ зважилися на публічну зустріч із Коломойським?

Президент Володимир Зеленський зустрівся з бізнесменом, ексглавою Дніпропетровської ОДА Ігорем Коломойським у себе в Офісі.

Коломойський дав інтерв’ю російському ЗМІ: як змінилися акценти до та після виборів

Коломойський дав перше за п'ять років інтерв'ю російському ЗМІ. За його словами, перемога в першому турі виборів президента коштувала від 10 до 20 мільйонів доларів.

Зеленський, ЗМІ та журналісти: який підхід обрали в ОПУ

Богдан заявив, що команді Володимира Зеленського не потрібні журналісти для спілкування із суспільством, це вони роблять без посередників.

Що об'єднує партію «Слуга народа» та чому можливий розкол?

Кілька слуг народу на чолі з Дубінським уже створюють депутатську групу. Що об'єднує партію СН і про що такі процеси свідчать, знають експерти.

Вибори до Ради: чого чекати українцям від нового парламенту

Партія Слуга народу набирає понад 43 відсотки голосів і набирає достатньо голосів за мажоритарними округами для монокоаліції.

Дострокові місцеві вибори: чому нова Рада проголосує за

У 2020 році плануються чергові місцеві вибори. Проте існує ймовірність, що нова Верховна рада проголосує за проведення цих виборів восени 2019 року.

За все хороше, проти всього поганого: чого чекати від Зеленського найближчим часом

Президент Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів.

Дебати між Зеленським і Порошенком: який сценарій можливий

НСК Олімпійський отримав запити від уповноважених представників кандидатів на посаду президента України щодо проведення дебатів.

Команда Зе та її кадри: що насправді буде важливо

Штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського представив розширений список експертів, з якими працює штаб. Серед них Олександр Данилюк, Айварас Абромавичус, Руслан Рябошапка, Володимир Шульмейстер та інші.

Забезпечення кримчан: що робить РФ та де шукає винних

Голова Держдуми Росії В'ячеслав Володін минулого тижня заявив, що Росія має вимагати від України компенсації за 25 років, протягом яких Крим перебував у її складі.