Савченко Олександр

Чи стане бюджет-2019 кроком до змін та з чим будуть проблеми?

Парламентарі планують розглянути держбюджет-2019 у першому читанні. При цьому депутати подали більш ніж 2 тисячі поправок. Оцінили кошторис експерти.

Білорусь відмовилася від траншів МВФ. Чи може Україна дозволити собі такі рішення?

Влада Білорусі не дала згоди на умови кредиторів і відмовилася від співпраці з МВФ. Чи може повторити цей шлях Україна, міркували експерти.

Хто підштовхне владу відкрити ринок землі та що ключове?

Президент підписав антирейдерський земельний закон, який передбачає можливість обміну земельними ділянками. Про відкриття ринку землі говорили експерти.

Економіка зростає 10 кварталів поспіль. За рахунок чого та чому це умовний добробут?

Економіка зростає 10 кварталів поспіль, а зростання ВВП у другому кварталі склало 3,6 відсотка порівняноя з другим кварталом 2017 року.

На скільки зростуть зарплати українців до кінця року?

Згідно з прогнозом МЕРТ, зарплати українців зростуть майже до 13 тисяч гривень до 2021 року. Про зростання зарплат до кінця 2018 року поговорили з експертами.

Скасування поїздів до РФ: що пропонують і чим це закінчиться

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна збирається припинити залізничне сполучення з Росією

Податки та штрафи для авто на єврономерах: як вирішити конфлікт?

Власники авто на єврономерах оголосили безстрокову акцію протесту. Вони вимагають зменшити податкове навантаження та штрафи. Як владнати ситуацію, міркували експерти.

Україна виконала всі вимоги МВФ, крім ціни на газ. Чи є вихід?

У Нацбанку кажуть, що Україна виконала всі вимоги Міжнародного валютного фонду (МВФ), крім ціни на газ. Як вийти із ситуації та чи готуватися до дефолту без траншу МВФ, міркували експерти.

Погано або ще гірше: чому це про приватизацію ОПЗ?

Нова стартова ціна ПАТ Одеський припортовий завод при приватизації складе 54 мільйони доларів. Наразі вирішили, що ОПЗ буде приватизований із залученням радника. Продаж підприємства оцінили експерти.

Не МВФ єдиним: як Україна ускладнює відносини зі Світовим банком?

Всесвітній банк заявив про необхідність скасування мораторію на продаж землі. Без цього Україна може забути про кредити та приватних іноземних інвестиціях. Про труднощі співпраці розповіли експерти.