Радчук Олександр сторінка 71

Читати про автора
Реформа держслужби: боротьба за повноваження чи узурпація влади?

Днями Верховна Рада у першому читанні внесла зміни до закону «Про державну службу», якими фактично нівелює реформу в питанні конкурсного відбору кандидатів на посади голів РДА та ОДА на користь Адміністрації Президента.

Вступна кампанія-2016: де в Україні навчають професійних державних управлінців?

Вступна кампанія-2016 вперше може значно полегшити абітурієнтам вступ до вишів, а саму процедуру – спростити та зробити більш справедливою. Вже цього року фінансування держзамовлення запроваджується за схемою «гроші йдуть за студентом».

Волинська трагедія: чи складуть історичний іспит на примирення Україна та Польща?

Останні заяви політиків щодо подій Волинської трагедії свідчать про новий етап непростих відносин між Україною та Польщею. Протиріччя, які стосуються пошуку історичної справедливості, доведеться ще довго долати. Та навряд чи політики стануть рушійною силою процесу примирення.

Літній відпочинок українців: дешево та без віз

Відсутність безвізового режиму з ЄС та слабке відновлення української економіки є головними перепонами для якісного відпочинку цього літа. Натомість значно зріс попит на внутрішній туризм та з’явились альтернативні пропозиції для відпочинку.

Небезпечне волевиявлення: як референдуми перетворюються на інструмент дестабілізації

В Україні досі діє старий закон про Всеукраїнський референдум, який може стати елементом гібридної війни в намірах ворога.

Варшавський зашморг: як НАТО готується до гібридної війни

Наприкінці тижня в Польщі відбудеться масштабний саміт країн-членів НАТО, на який запрошено й українську делегацію. Під час саміту вирішуватиметься подальша доля всього європейського континенту та будуть запропоновані нові моделі посилення обороноздатності від агресивних планів Кремля.

Крок до політичного очищення: сильні та слабкі сторони держфінансування партій

З 1 липня вступає в дію новий закон про державне фінансування партій. Він має змінити ставлення партійного керівництва до наповнення власних бюджетів. Проте експерти очікують, що основні норми набудуть чинності лише до кінця цього року.

На межі колапсу: що запустить пенсійну реформу в Україні?

Пришвидшення пенсійної реформи наразі є одним із головних завдань української влади, адже утримання пенсіонерів уже є величезним тягарем для економічно активної частини населення.

Передвиборчі канікули: партійні процеси напередодні нового політичного сезону

Слово і Діло проаналізувало поточні розклади в українській політиці з огляду на можливість позачергових виборів до Верховної Ради восени 2016 року.

Україна в контексті Brexit: чи варто перейматися долею ЄС?

Яка доля чекає на Європейський Союз та перспективи України в ньому після виходу Великої Британії.