Новіков Олег

Весна прийшла: 9 резонансних справ першого року Зеленського

Дев’ять резонансних кримінальних проваджень порушили правоохоронці під час першого року президентства Зеленського. Антикорупційний суд намагається розглядати всі, проте не може безперервно їх слухати.

Схема на 93 млн грн ОПЗ: у чому підозрюють експомічницю Грановського

Помічниця колишнього члена українського парламенту пропрезидентської фракції Петра Порошенко ще рік тому виїхала за кордон.

Іменем «Золотого мандарина»: у чому підозрюють чиновників уряду Яценюка

Колишній заступниці міністра юстиції та екс-урядовому уповноваженому в справах ЄСПЛ оголосили підозри в справі заволодіння коштами.

Справа екснардепа Онищенка: у чому обвинувачують втікача та коли його екстрадують

Колишнього члена українського парламенту, якого затримали на німецькій землі, екстрадують до України швидше, якщо той не подаватиме позовів та скарг.

Справа ВіЕйБі банку: друге дихання

Після того, як колишній очільник Генпрокуратури забрав у детективів справу про заволодіння кредитом напередодні підозр, у НАБУ все-таки довели слідство до логічного продовження.

Справа Дубневича: все, що відомо на сьогодні

Після згоди парламенту за трьома поданнями керівника Генпрокуратури слідство у справі чинного нардепа нарешті розблокували.

Від вимагання до зливу інформації: що не поділили Ситник і Холодницький

У дисциплінарній скарзі директора Антикорупційного бюро викладені факти можливих зловживань Назара Холодницького у восьми кримінальних справах.

«Злив» обшуків помічницею судді: деталі розслідування

В Антикорупційному бюро завершили розслідування справи, в якій працівник суду незаконно поширив інформацію про обшуки.

Велика зарплатня проти корупції: скільки тепер отримують українські чиновники

Після вибору курсу на Європу і в рамках боротьби з корупцією головним механізмом її запобігання стало підвищення зарплатні.

Обшуки НАБУ в ПриватБанку: куди поділися мільярди гривень

Журналіст «Слова і Діла» Олег Новіков розповів, із чим були пов'язані обшуки місячної давності в головному офісі ПриватБанку.