Новіков Олег

Ліквідація ОАСК: 5 найгучніших справ і скандалів, якими запам'ятався адмінсуд Києва

Український президент вирішив через парламент ліквідувати скандальний столичний адмінсуд, який за останні роки регулярно згадували у ЗМІ.

Кінець епохи секретності: що задекларували СБУшники, які торік приховали декларації

Деякі посадовці української спецслужби минулого року приховали свої щорічні декларації, але цього року подали їх публічно. З’ясовуємо, які статки вони показали.

Конкурс на антикорупційного прокурора: хто бореться за крісло керівника САП

Конкурсна комісія з обрання керівництва антикорупційної прокуратури та начальника одного з її відділів затвердила перелік осіб, яких допустили до конкурсу.

«Пересаджати усіх корупціонерів»: як генпрокурорка Венедіктова виконує волю президента

Антикорупційні органи правопорядку після звільнення керівника САП мають тісну співпрацю з Офісом генпрокурора у низці гучних справ, оскільки в них потрібен підпис його керівництва.

Справа Татарова: чи вдасться повернути розслідування до НАБУ

Столичний райсуд, Офіс генпрокурора та Державне бюро розслідувань перешкоджає спробам повернути розслідування до НАБУ стосовно посадовця Офісу президента.

Справу «Роттердам плюс» знову закрили й поновили: чи відправлять її до суду

Антикорупційна прокуратура спочатку закрила, а згодом поновила кримінальне провадження про збитки від скандальної формули.

Топ-5 корупційних справ року: що з ними зараз

Цей рік запам’ятався деякими гучними кримінальними провадженнями, які розслідували детективи Національного бюро та прокурори САП.

Справа Микитася: хабар за експертизу і «підозрюваний» Татаров

Очільниця Офісу генпрокурора зірвала плани Національного бюро та САП з реалізації повідомлення про підозру ще одному фігуранту справи про хабар від екснардепа.

Плівки ОАСК: як Вовк і Ко «воюють» із НАБУ

Національне бюро звернулося до очільниці Офісу генпрокурора з проханням погодити документи для подання їх до Вищої ради правосуддя.

Справа Бахматюка: як ОГП рятує олігарха від екстрадиції

Офіс генерального прокурора спочатку затягував процедуру подачі клопотання про екстрадицію українського олігарха, а потім взагалі відмовився підписувати документ.