Лісний Олег

Світові лідери кличуть Зеленського в гості: чим важливий перший візит

Лідери багатьох держав світу привітали Володимира Зеленського з перемогою на українських президентських виборах, а деякі навіть запросили в гості.

Переговори з Путіним: чому для Зеленського зараз небезпечні та чи потрібен посередник

Курт Волкер підтримав ідею прямих переговорів Зеленського з Путіним. Член команди Володимира Зеленського Іван Апаршин вважає, що про прямі переговори щодо Донбасу не варто навіть говорити, тому що це програшний варіант.

Керований хаос: що придумала РФ і коли активізують питання Донбасу

Через два дні Україна обиратиме президента. У РФ тим часом продовжують говорити про те, що вони чекають приходу мирної влади. Про перспективи відновлення переговорів щодо Донбасу, поговорили з експертами.

Рішення Трампа щодо Голанських висот: чому це небезпечно для України

За рішенням Трампа США визнали суверенітет Ізраїлю над Голанськими висотами – спірною територією на кордоні із Сирією. Що це означає для України, обговорили з експертами.

Ескалація на Азові: чи продовжить РФ «морський бій»

У 10 областях України запровадили воєнний стан терміном на 30 днів. Причина – новий виток конфлікту між Україною та РФ. Про ситуацію поговорили з експертами.

В Україні запровадили воєнний стан. Чи є чого побоюватися та кому?

У 10 областях України запровадили воєнний стан терміном на 30 днів. Причина – новий виток конфлікту між Україною та РФ.

Чи потрібно легалізувати зброю для самозахисту в Україні?

17 жовтня в Керченському політехнічному коледжі відбулося масове вбивство. Студент цього коледжу привів у дію вибуховий пристрій і відкрив стрілянину по людях. Про легалізацію зброї поговорили з експертами.

Трагедія в Керчі: теракт чи підліткова злочинність?

17 жовтня в Керченському політехнічному коледжі в анексованому Росією Криму відбулося масове вбивство. Про ситуацію поговорили з експертами.

Чому потрібна єдина помісна церква та чи готове суспільство до «реформи віри»?

19 квітня 2018 року ВР ухвалила постанову про єдину помісну церкву. Проти виступили 36 депутатів, 268 – за. Чи готове суспільство до реформи віри?

США vs. Росія: імперські амбіції путінського режиму та місія України

У Пентагоні включили Росію до списку країн-загроз безпеки США й усього світу. Про геополітичну ситуацію та роль України розповіли експерти.