Гавриш Олег

Зміцнення гривні: як впливає на економіку та яким буде курс у березні

За даними НБУ, порівняно з учорашніми значеннями курс долара знизився на дві копійки після зростання на 10 копійок у попередній банківський день.

Місія МВФ поїхала з України без результатів. У чому сумніваються кредитори?

Місія Міжнародного валютного фонду завершила візит в Україну, який тривав з 14 до 22 листопада. Жодних договорів під час візиту підписати не вдалося.

40% зростання ВВП і $50 млрд інвестицій: чи реально виконати «п'ятирічку» Кабміну

У програмі діяльності уряду зазначено, що в найближчі п'ять років економіка України планує зрости на 40 відсотків.

В Україні дозволять відкривати казино. Чи виграє від цього держава?

В Україні легалізують гральний бізнес. Кабмін схвалив законопроект, який передбачає, що азартні ігри будуть проводитися винятково на території готелів.

«Компроміс» щодо ПриватБанку: які є варіанти вирішення суперечки

Видання FT повідомило про те, що Зеленський і Коломойський шукають «компроміс» щодо ПриватБанку. Пізніше прем'єр Гончарук уточнив, що переговори ведуть лише президент і його офіс, а не уряд.

Долар дешевшає, гривня побила трирічний рекорд. Чому зміцнився курс?

Національний банк зміцнив офіційний курс гривні на 12 копійок, встановивши його на 16 вересня на рівні 24,71 гривні за долар.

Банківські рахунки переводять на міжнародний стандарт: що це змінить

В Україні 5 серпня 2019 року запровадили міжнародний банківський рахунок. Чинні номери рахунків банки змінять відповідно до вимог міжнародного стандарту IBAN.

Удар по контрабанді: навіщо Кабмін створює нову установу FinIT

Уряд створив установу, до якої передадуть всі ІТ-системи митниці, податкової та Мінфіну. Навіщо та що це змінить, знають експерти.

Як світова економічна криза вплине на Україну?

На саміті G20 попередили про ризик світової економічної кризи. У МВФ також відзначили торгові війни між США та Китаєм. Про те, якими можуть бути наслідки для економіки України, розповіли експерти.

Навіщо Коломойський знову заговорив про дефолт і чи є передумови для кризи?

Бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що Україна не має боятися відмови від виплати зовнішніх боргів, і порадив владі оголосити дефолт.