Гавриш Олег

Запаси продовольства: чи загрожує українцям продуктова криза та що буде з цінами

На кінець 2019 року 135 мільйонів осіб у 55 країнах і територіях страждали від гострої форми відсутності продовольчої безпеки.

Робота в Європі в умовах карантину: чого чекати заробітчанам

Глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що повернення українців на заробітки за кордон в реаліях карантину є нелогічним.

Медикам доплатять 300%: чи є кошти та від кого залежать виплати

Наприкінці березня в Кабміні вирішили додати мотивації лікарям, які працюють із коронавірусними хворими. Кабмін затвердив для них погодинну оплату, а парламент схвалив закон номер 3275 про надбавки до зарплати в 300 відсотки.

Зміцнення гривні: як впливає на економіку та яким буде курс у березні

За даними НБУ, порівняно з учорашніми значеннями курс долара знизився на дві копійки після зростання на 10 копійок у попередній банківський день.

Місія МВФ поїхала з України без результатів. У чому сумніваються кредитори?

Місія Міжнародного валютного фонду завершила візит в Україну, який тривав з 14 до 22 листопада. Жодних договорів під час візиту підписати не вдалося.

40% зростання ВВП і $50 млрд інвестицій: чи реально виконати «п'ятирічку» Кабміну

У програмі діяльності уряду зазначено, що в найближчі п'ять років економіка України планує зрости на 40 відсотків.

В Україні дозволять відкривати казино. Чи виграє від цього держава?

В Україні легалізують гральний бізнес. Кабмін схвалив законопроект, який передбачає, що азартні ігри будуть проводитися винятково на території готелів.

«Компроміс» щодо ПриватБанку: які є варіанти вирішення суперечки

Видання FT повідомило про те, що Зеленський і Коломойський шукають «компроміс» щодо ПриватБанку. Пізніше прем'єр Гончарук уточнив, що переговори ведуть лише президент і його офіс, а не уряд.

Долар дешевшає, гривня побила трирічний рекорд. Чому зміцнився курс?

Національний банк зміцнив офіційний курс гривні на 12 копійок, встановивши його на 16 вересня на рівні 24,71 гривні за долар.

Банківські рахунки переводять на міжнародний стандарт: що це змінить

В Україні 5 серпня 2019 року запровадили міжнародний банківський рахунок. Чинні номери рахунків банки змінять відповідно до вимог міжнародного стандарту IBAN.