Гавриш Олег

Банківські рахунки переводять на міжнародний стандарт: що це змінить

В Україні 5 серпня 2019 року запровадили міжнародний банківський рахунок. Чинні номери рахунків банки змінять відповідно до вимог міжнародного стандарту IBAN.

Удар по контрабанді: навіщо Кабмін створює нову установу FinIT

Уряд створив установу, до якої передадуть всі ІТ-системи митниці, податкової та Мінфіну. Навіщо та що це змінить, знають експерти.

Як світова економічна криза вплине на Україну?

На саміті G20 попередили про ризик світової економічної кризи. У МВФ також відзначили торгові війни між США та Китаєм. Про те, якими можуть бути наслідки для економіки України, розповіли експерти.

Навіщо Коломойський знову заговорив про дефолт і чи є передумови для кризи?

Бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що Україна не має боятися відмови від виплати зовнішніх боргів, і порадив владі оголосити дефолт.

Чи порозуміється Зеленський з МВФ і чого хочуть кредитори?

У команді Зеленського заявили, що Україна зараз може обійтися без траншу МВФ. Як довго країна протягне без кредитів, які вимоги кредиторів та позиція Зеленського щодо співпраці з МВФ поговорили з експертами.

ПриватБанк і подорожчання долара: до чого готуватися після виборів

Гривня втратила кілька копійок у перший день після виборів. На міжбанку долар дешевшає. Водночас НБУ має намір оскаржити рішення суду щодо Приватбанку. Про вибори та економічні наслідки поговорили з експертами.

Наскільки ймовірне скасування націоналізації ПриватБанку та якими будуть наслідки?

Господарський суд міста Києва 7 травня продовжить розгляд позову колишнього співвласника ПриватБанку Ігоря Коломойського до Міністерства фінансів про націоналізацію банку.

Зеленський, МВФ і ПриватБанк: чи є ризик для співпраці з Фондом

У лютому Зеленський провів зустріч із постійним представником МВФ в Україні й заявив про необхідність подальшої співпраці з Фондом. Про ризики співпраці з кредиторами в разі перемоги Зеленського поговорили з експертами.

Скасування статті про незаконне збагачення: страхи Заходу та загроза для України

ЄС, США та МВФ розкритикували всі закони про незаконне збагачення. Чому та як це вплине на співпрацю з МВФ, поговорили з експертами.

Нові правила працевлаштування: чому взялися за ФОПів та до чого це призведе

Мінсоцполітики в новому законопроекті пропонує жорстко обмежити використання ФОПів. Про те, до чого це призведе і кого торкнеться, знають експерти.