Хавронюк Микола

Доктор юридичних наук, Центр політико-правових реформ.

Читати про автора
Закриття колоній: чи падає рівень злочинності в Україні

Рівень злочинності в Україні падає й потрібно продовжувати йти шляхом скорочення кількості ув'язнених осіб, але проблеми залишаються, зауважив експерт.

Антикорупційна рада: чи матиме новий орган вплив на політику

Антикорупційна комісія повторює повноваження інших органів, та її рішення є необов'язковими до виконання, вважає експерт.

Автофіксація порушень ПДР: як це вплине на безпеку на дорогах

Автофіксація на дорогах зменшить кількість порушень ПДР та зменшить рівень травматизму, сказав експерт.

Чи дійсно покращилася криміногенна обстановка під час карантину?

Заяви про полупшення криміногенної обстановки під час карнтину не відповідають дійсності через те, що такі дані не існують.

Скасування карантину: які повноваження в місцевої влади

Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що чиновники не можуть ухвалюти рішення, чи виходити конкретному місту з карантину, такі повноваження має лише Кабмін.

Порушники та самоізоляція: чи може поліція вдаватися до примусової обсервації

Україна закрила кордони, але до країни продовжують повертатися наші громадяни, які після приїзду зобов'язані перебувати на самоізоляції. Проте українці неохоче дотримуються рекомендацій.

Порушення карантину: чому українці будуть масово оскаржувати виписані штрафи

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що в разі систематичного порушення карантину і самоізоляції в столиці передбачено кримінальну відповідальність.

Люстрація: які наслідки рішення ЄСПЛ щодо чиновників часів Януковича

Постанова Європейського суду з прав людини, яка стверджує, що звільнення за законом Про очищення влади порушила права українських чиновників, набула чинності.

На порозі перезавантаження: як посилюють повноваження директора ДБР

Сьогодні, 3 грудня, парламент розглянув у другому читанні законопроект щодо вдосконалення діяльності Державного бюро розслідувань.

Перевірка депутатів на поліграфі: чи гарантує правду дослідження

Президент Володимир Зеленський і керівництво партії вимагають, щоб депутати СН, які є членами фінансового комітету, і автори кількох законопроектів пройшли детектор брехні.