Хавронюк Микола

Доктор юридичних наук, Центр політико-правових реформ.

Читати про автора
Штраф за непристебнуті паски безпеки – 850 гривень. Чи подіє це?

ВР хоче збільшити штрафи за непристебнуті паски безпеки з 51 до 850 гривень. Чи є змога проконтролювати виконання вимоги та чи будуть штрафи оскаржувати, розповіли експерти.

Вибори в ОТГ під час воєнного стану: проводити чи відкласти?

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради України законопроект про проведення місцевих виборів під час воєнного стану. Ситуацію обговорили з експертами.

ТСК щодо нападів на активістів: для чого створюють і хто буде у складі

Верховній Раді запропонували створити тимчасову слідчу комісію за фактом смерті активістки Катерини Гандзюк. Більше про ТСК розповіли експерти.

Що допоможе зупинити перегони на українських дорогах?

З 8 до 15 жовтня радари TruCam для контролю швидкості працюватимуть у пілотному режимі. Поки водіїв не штрафуватимуть. Які заходи допомогли б змінити статистику аварійності, міркували експерти.

На дороги повернули радари: чи змусить це водіїв не порушувати ПДР

З 8 до 15 жовтня радари TruCam для контролю швидкості працюватимуть в пілотному режимі, в цей період водіїв не штрафуватимуть за перевищення швидкості.

ЄС хоче, щоб Антикорупційний суд запрацював у 2018 році. А що робитиме влада?

В ЄС хочуть, щоб Антикорупційний суд запрацював в Україні до кінця 2018 року. Оцінили такі терміни експерти.

Чи варто повертати радари та як карати за водіння в нетверезому стані

У Мінінфраструктури планують повернути радари на дороги ближче до осені. Про ситуацію з порушенням ПДР міркували експерти.

В Україні готують нові правила для інтернету: чи чекати цензури?

21 червня Верховна Рада включила до порядку денного законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері. Детальніше знають експерти.

Створення Нацбюро фінансової безпеки: проблеми підпорядкування та впливу АП

Верховна Рада в четвер, 17 травня, має намір розглянути в першому читанні законопроект про Нацбюро фінбезпеки. Про новий орган та його підпорядкування розповіли експерти.

Перевірка Савченко на поліграфі: як це вплине на перебіг справи та чи гарантує правду?

У СІЗО Служби безпеки України вранці у вівторок, 17 квітня, розпочався допит нардепа Надії Савченко на поліграфі. Про вплив отриманих у результаті експертизи даних на перебіг справи розповіли експерти.