Давидюк Микола

Підвищення цін на газ: що є ключовим у співпраці з МВФ для України

Гройсман заявив, що невиконання вимог МВФ ставить Україну на межу дефолту. Більше про співпрацю з кредиторами знають експерти.

27-ма річниця незалежності: чи стала Україна успішнішою й вільною

24 серпня Україна відзначає свій 27-й День незалежності – державне свято на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України.

Президентські перегони-2019. Чому вибори відбуваються, а зміна еліт – ні?

До президентських виборів в Україні залишилося менш ніж рік. Чого не вистачає українським політикам, розбирались експерти.

Що говорить соціологія про проміжних фаворитів виборів-2019

Згідно з останніми результатами дослідження, 17,4 відсотка українців не визначилися, за кого голосуватимуть на виборах президента.

Рік до виборів: між ким уже розпочалося протистояння

За рік до виборів кількість конфліктів та ліній протистояння в українському політикумі зростатиме. Детальніше знають експерти.

Два роки прем’єрства: чому тягнули зі звітом та що вдалося Гройсману

Сьогодні прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та міністрів заслухають на засіданні парламентського комітету з економічних питань.

Антикорупційний суд: чому раптом більшість проголосувала «за»?

7 червня Рада вирішила два ключових питання, які тягнулися понад півроку. Зокрема, ухвалила закон про Антикорупційний суд та обрала аудитора НАБУ.

Чому угорці та поляки конфліктують з Україною?

Конфлікт із Польщею затягнувся ще з минулого року. Спочатку Варшава грозила чорними списками, а наразі є розбіжності щодо закону про бандеризм. Тепер Угорщина диктує свої вимоги щодо українського освітнього закону. Чому так? Розбирались експерти.

Виклик від США: чому справу Розенблата можуть завершити та перед яким вибором Захід поставив Порошенка

Політичний експерт пояснив, чому підтримка Заходу, зокрема США, може бути під сумнівом та що потрібно Україні, щоб утримати свої позиції.

Медична реформа-2017: основні зміни і очікувані результати

Політичний експерт поділився міркуваннями щодо реалізації медичної реформи в Україні та оцінив ініціативи уряду.