Давидюк Микола

Референдум про мирні домовленості з РФ: навіщо він потрібен

Зеленський заявив, що винесення питання про укладення мирних домовленостей із Росією на референдум не має законодавчої ініціативи, це спосіб з’ясувати думку суспільства.

Парламентські вибори: чи має Гройсман шанси знову очолити уряд

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що готовий знову очолити уряд після парламентських виборів.

Виборча соціологія: що засвідчила та чого ще чекати від кандидатів

Якби президентські вибори в Україні відбувалися на початку березня, найбільші шанси вийти до другого туру мали б Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко та Петро Порошенко.

Підвищення цін на газ: що є ключовим у співпраці з МВФ для України

Гройсман заявив, що невиконання вимог МВФ ставить Україну на межу дефолту. Більше про співпрацю з кредиторами знають експерти.

27-ма річниця незалежності: чи стала Україна успішнішою й вільною

24 серпня Україна відзначає свій 27-й День незалежності – державне свято на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України.

Президентські перегони-2019. Чому вибори відбуваються, а зміна еліт – ні?

До президентських виборів в Україні залишилося менш ніж рік. Чого не вистачає українським політикам, розбирались експерти.

Що говорить соціологія про проміжних фаворитів виборів-2019

Згідно з останніми результатами дослідження, 17,4 відсотка українців не визначилися, за кого голосуватимуть на виборах президента.

Рік до виборів: між ким уже розпочалося протистояння

За рік до виборів кількість конфліктів та ліній протистояння в українському політикумі зростатиме. Детальніше знають експерти.

Два роки прем’єрства: чому тягнули зі звітом та що вдалося Гройсману

Сьогодні прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та міністрів заслухають на засіданні парламентського комітету з економічних питань.

Антикорупційний суд: чому раптом більшість проголосувала «за»?

7 червня Рада вирішила два ключових питання, які тягнулися понад півроку. Зокрема, ухвалила закон про Антикорупційний суд та обрала аудитора НАБУ.