Яблоновський Дмитро

Наскільки ймовірне скасування націоналізації ПриватБанку та якими будуть наслідки?

Господарський суд міста Києва 7 травня продовжить розгляд позову колишнього співвласника ПриватБанку Ігоря Коломойського до Міністерства фінансів про націоналізацію банку.

Долар знову подорожчав. Що може врятувати гривню від падіння?

Долар США подорожчав на 11 копійок і коштує 27,45 гривні. Євро додав 13 копійок і його вартість становить 31,18 гривні. Тим часом в НБУ оголосили аукціон на 100 мільйонів доларів.

Чому в Україні масово закриваються відділення банків?

За першу половину 2018 року кількість відділень банків в Україні скоротилася на 3,8 відсотка – до 9128. Чому – розбирались експерти.

Навіщо НБУ встановив план із купівлі валюти та чи вплине це на курс?

Національний банк має намір купувати в день до 10 мільйонів доларів на міжбанківському валютному ринку. В тому, навіщо потрібні такі заходи та чи позначиться це на курсі, розбирались експерти.

Навіщо влада говорить про дефолт та чи є альтернатива кредитам МВФ?

У Нацбанку вважають, що отримати транш МВФ до весни нереально, а в уряді вже говорять про можливий дефолт без грошей кредиторів. Чи є альтернатива кредитуванню у МВФ?

Під захистом держави: чи виправданою була націоналізація ПриватБанку

Минуло трохи більш ніж рік після націоналізації ПриватБанку, але проблеми з фінустановою досі залишилися. НБУ продовжує рефінансування й водночас повідомляє про шахрайство в банку. Чи була виправданою націоналізація, розбирались експерти.

Шахрайство в ПриватБанку: чи є чого побоюватися клієнтам

Ситуація після націоналізації ПриватБанку не вщухає. Тепер на фінустанову відкрили провадження щодо шахрайства. Чи є ризики для клієнтів?

Зарплати по 10 тисяч: що потрібно знати про підвищення та які приховані причини зростання

Кабінет міністрів України планує в 2018 році довести показник середньої зарплати до 10 тисяч гривень. При цьому потрібно утримати курс і нинішні ціни. Оцінку таким планам дали експерти.

Долар по 30 гривень: що передбачає бюджетна резолюція і як змінитися курс

Експерт фінансових ринків оцінив прийняття Бюджетної резолюції на 2018-2020 роки й розповів про можливі коливання курсу нацвалюти.

МВФ може поставити кредитування України на паузу

Начальник департаменту фінансових досліджень компанії GfK Ukraine оцінив перспективи співробітництва з кредиторами на тлі невиконання Україною взятих нею зобов'язань.