Яременко Богдан

Криза в Молдові. Чому Україна має допомогти?

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що ситуація в Молдові є ймовірною загрозою для півдня України.

5 років анексії Криму. Три кроки до повернення півострова

На медалі Міністерства оборони Росії «За повернення Криму» вибита дата - 20 лютого 2014 року. П'ять років тому РФ почала операцію захоплення України.

Що відомо про нові схеми «євробляхерів» та чи легальні вони?

Водії євроблях масово стають на тимчасовий консульський облік при Генконсульстві України за кордоном, що дає право на багаторазовий перетин кордону без розмитнення авто.

Які фейки поширюють довкола воєнного стану та навіщо?

Президент Петро Порошенко підписав закон про запровадження в Україні воєнного стану на 30 днів. Про поширення фейків довкола ВС розповіли експерти.

Агресія РФ: як перемогти Україні та в чому помилка влади?

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал заявив, що РФ перекинула до Азовського моря ще два військових кораблі. Про ситуацію в Азовському морі та війну з РФ міркували експерти.

Україна та Угорщина оголосили про взаємну висилку консулів. Чим завершиться конфлікт?

Україна та Угорщина оголосили про взаємне висилання консулів. Будапешт вважає, що Київ загострює конфлікт. Ситуацію оцінили експерти.

«Вибори» в ОРДЛО: що робити з Мінськими домовленостями

У Кремлі вирішили призначити так звані вибори в ОРДЛО на 11 листопада. Це пряме порушення Мінських угод. Як реагувати Україні, міркували експерти

Чому Україна має відмовитися від політичних контактів із владою Білорусі

У Білорусі затримали журналістів у справі про незаконний доступ до новин держагентства БелТА. П'ятьом заборонили виїзд із країни. Оцінили ситуацію експерти.

Чому в конфлікті з угорцями Україні варто побоюватися власної дурості

В угорському уряді створюють посаду міністра по справах Закарпаття. Україна вже висловила ноту протесту та заявила про заборону в’їзду до України такого міністра. Про те, що насправді небезпечно для України, міркували експерти.

Закон про нацбезпеку: як усе починалось і що залишилося в таємниці?

Верховна Рада України сьогодні, 21 червня, схвалила закон про національну безпеку. Про те, як писався документ і що вийшло, розповіли експерти.