Горбенко Андрій

П'яті роковини анексії Криму. Чи змінилися настрої населення?

Крим був анексований Росією з порушенням міжнародного права на підставі незаконного референдуму. Про те, чи змінилися настрої населення в Криму, поговорили з експертами.

Чи чекати Україні провокацій на кордоні перед виборами?

На Донбасі не припиняються обстріли, а Росія зміцнює округи на кордоні з Україною. Чи можлива ескалація на тлі виборів в Україні, обговорили з експертами.

Вибори-2019: хто з кандидатів найбільш зручний для Путіна

Кандидати продовжують заявляти про свої президентські амбіції та подають документи на реєстрацію до ЦВК. Хто може бути найбільш незручним для РФ, знають експерти.

Об'єднання з РФ: що чекає на Білорусь та до чого тут Україна

Лукашенко заявив, що розмови про об'єднання Білорусі з Росією дурні й притягнуті за вуха. Про відносини двох країн поговорили з експертами.

Чи пробиватиме РФ сухопутний коридор до Криму?

Росія хоче створити сухопутний коридор до Криму, повідомив командувач ООС. Чи піде Кремль на такий сценарій, обговорили з експертами.

РФ стягнула сотні танків до кордону. Чи можлива атака й коли?

На знімках супутника в Google Earth, які були зроблені в листопаді поточного року, зафіксували сотні російських бойових танків. Техніка розташована за 18 кілометрів від кордону.

Загроза вторгнення РФ до Бердянська та Маріуполя: чи є ризик захоплення міст

Постпред України в Радбезі ООН Володимир Єльченко заявляє, що з боку Росії надходить загроза вторгнення в Україну та захоплення Бердянська й Маріуполя.

Україна запровадила воєнний стан. Чи потрібні такі заходи та чому зараз?

Президент Петро Порошенко підписав закон про запровадження в Україні воєнного стану на 30 днів. Про це рішення поговорили з експертами.

Путін чекає зміни влади в Україні. Який сценарій втілюватиме Кремль?

Президент Росії Володимир Путін заявив, що чекає зміни керівництва України, щоб домовитися про відносини між країнами.

Путін хоче налагодити відносини й чекає виборів. Що означає нова риторика РФ?

Президент Росії Володимир Путін заявив, що чекає зміни керівництва України й готовий домовитися про відносини між країнами.