Горбенко Андрій сторінка 2

Загроза вторгнення РФ до Бердянська та Маріуполя: чи є ризик захоплення міст

Постпред України в Радбезі ООН Володимир Єльченко заявляє, що з боку Росії надходить загроза вторгнення в Україну та захоплення Бердянська й Маріуполя.

Україна запровадила воєнний стан. Чи потрібні такі заходи та чому зараз?

Президент Петро Порошенко підписав закон про запровадження в Україні воєнного стану на 30 днів. Про це рішення поговорили з експертами.

Путін чекає зміни влади в Україні. Який сценарій втілюватиме Кремль?

Президент Росії Володимир Путін заявив, що чекає зміни керівництва України, щоб домовитися про відносини між країнами.

Путін хоче налагодити відносини й чекає виборів. Що означає нова риторика РФ?

Президент Росії Володимир Путін заявив, що чекає зміни керівництва України й готовий домовитися про відносини між країнами.

Коли закінчиться війна на Донбасі?

Командувач ООС вважає, що військового вирішення для завершення війни на Донбасі недостатньо. Про завершення війни на Сході України, поговорили з експертами.

Як особливий статус Донбасу став елементом торгів?

Волкер вважає, що Україна повинна продовжити закон про особливий статус Донбасу, щоб не порушувати Мінські угоди. При цьому, РФ взагалі не слідує Мінську. Більше про ситуацію, знають експерти.

Вбивство Захарченка: чого чекати від РФ на Донбасі далі

У Кремлі заговорили про підвищення напруженості на Донбасі після смерті Захарченка. Про те, що буде з Донбасом далі, говорили з експертами.

Чому прибрали Захарченка та ким його замінять?

У Кремлі назвали вбивство бойовика провокацією й пригрозили підвищеною напруженістю на Донбасі. У МЗС України спростували всі звинувачення.

У РФ на мітингах вимагають відставки Путіна. Коли відбудеться російський бунт?

У низці російських міст два дні проходять мітинги проти підвищення пенсійного віку. На вулиці вийшли понад 6 тисяч осіб.

Частини армії РФ назвали на честь Львова та Житомира. Навіщо це Путіну?

У російській армії з'явилися гвардійський Львівський, гвардійський Житомирсько-Берлінський і гвардійський Ніжинський полки. У ситуації розбиралися експерти.