Азаров Микола Янович

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
Азаров Микола Янович
Читати про політика

Досьє

Уродженець Росії міста Калуга.

З 1971 року по 1976 рік робив на підприємствах з вугільної галузі Підмосков'я.

З 1976 року по 1984 рік завідував лабораторією, завідував відділом у Підмосковному науково-дослідному та проектно-конструкторському вугільному закладі.

З 1984 року по 1995 був заступником директора, директором в Українському державному науково-дослідному та проектно-конструкторському закладі гірничої геології, маркшейдерської справи і геомеханіки при Міністерстві вугільної промисловості.

З 1994 року по 1998 рік був депутатом у другому скликанні, керівником Комітету з питань бюджету, членом Президії у Верховній Раді.

З 1995 року по 1998 рік був членом у валютно-кредитній Раді при Кабінеті Міністрів.

З 1996 року по 2002 рік був Головою ДПА України, членом  Координаційної ради з питань політики фінансового сектору, членом  Національної ради узгодження діяльності загальнодержавних та регіональних органів місцевого самоврядування, членом Раді національної безпеки і оборони.

1997 - 1998 рр. - був членом Вищої економічної Ради Президента.

1998 - 1999 рр. - був членом у Міжвідомчій комісії з питань регулювання ринку продовольства, цін і доходів сільськогосподарських виробників.

1999 - 2002 рр. - був членом у Координаційному комітеті по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю при Президентові України.

З 2002 року по 2005 рік був першим Віце-прем'єр-міністром, Міністром фінансів, виконував обов’язки Прем'єр-міністра, депутатом України у п’ятому скликанні, керівником Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

У 2006 та 2007 році був першим Віце-прем'єр-міністром, Міністром фінансів.

З 2007 року по 2010 рік є депутатом України у шостому скликанні, Головою Комітету Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності.

11.03.2010 - 03.12.2012 рр. - Прем'єр-міністр України.

12.12. - 13.12.2012 р. - народний депутат України.

13.12.2012 р. - 28.01.2014 р. - Прем'єр-міністр України.

Освіта

Отримав освіту у Московському державному університеті імені Ломоносова у 1971 році. За спеціальністю є геологом-фізиком.

Має ступінь доктора геолого-мінералогічних наук та звання професора.

Є членом-кореспондентом в Національній Академії наук України та почесним професором в Московському державному університеті.

Новини

Подкаст «Словом» за 24 січня: «добровільна евакуація» дипломатів США і зарплати медпрацівників

Слово і діло представляє щоденний подкаст Словом. Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, а й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.

У Британії заявили, що Росія вже сформувала окупаційний уряд для України

У якості членів окупаційного уряду МЗС Британії вказує ряд українських політиків-втікачів, які зараз мешкають на території РФ

ОАСК зареєстрував позов Азарова до СБУ та РНБО

Азаров просить суд визнати протиправною бездіяльність РНБО України щодо неприйняття Рішення про скасування санкцій відносно нього та зобов’язати РНБО України прийняти таке рішення.

Подкаст «Словом» за 8 листопада: скасування прописки та середній термін «життя» прем'єрів на посаді

Слово і Діло представляє щоденний подкаст Словом. Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, а й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.

Подкаст «Словом» за 20 жовтня: фігуранти справ про держзраду, новий віце-спікер та електронні вибори

Слово і Діло представляє щоденний подкаст Словом. Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, а й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.

Подкаст «Словом» за 10 червня: добудова ПП-2 та анулювання санкцій проти Януковича

«Слово і Діло» представляє щоденний подкаст «Словом». Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, а й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.

Зеленський надав чинності рішенню РНБО щодо санкцій проти Януковича, Азарова та екс-силовиків

Санкції, які запроваджуються проти Януковича, Азарова та інших ексчиновників, будуть запроваджені довічно - до тих пір, поки зазначені особи живі

Адвокат Азарова заперечує отримання екс-прем'єром будь-яких підозр

Юрист заявив, що повідомлення на сайтах Державного бюро розслідувань та офісу Генерального прокурора нібито не відповідають дійсності

Харківські угоди: Азарову оголосили підозру у держзраді

Як заявили у ОГП, Микола Азаров за попередньою змовою з на той момент президентом Віктором Януковичем вчинив дії на шкоду суверенітетові України.

Данилов пояснив відсутність санкцій РНБО проти Порошенка та Гладковського

За словами Данилова, перед тим, як приймати рішення щодо санкцій, РНБО має отримати таку пропозицію від одного з п'яти суб'єктів влади

Зеленський розповів, які санкції запровадили проти Януковича і його оточення

Насамперед йдеться про блокування всіх активів і майна, запобігання виведенню капіталів за межі України

ЄС планує зняти санкції з Азарова і Ставицького вже за тиждень

Обмежувальні заходи для для колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова і екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького за розкрадання коштів з держбюджету можуть анулювати вже за тиждень.

Азаров проситься на допит у справі Януковича

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров пояснив свою відсутність на суді у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича переслідуванням своєї персони на території України з політичних мотивів.

Нацполіція не передавала Генпрокуратурі вилучені з квартири Азарова речі

У Головному управлінні столичної Національної поліції розповіли про долю вилучених із квартири Миколи Азарова речей.

Підсумки тижня від Віктора Трегубова. Тиждень вогню по своїх

Ключові події тижня - вбивство п'яти правоохоронців в селищі Княжичі, публікація першої частини компромату Онищенко та виявлення в столиці схованки екс-прем'єра Азарова

Аваков повідомив про виявлення «цікавих» документів у квартирі Азарова

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в квартирі Миколи Азарова знайшли цікаві документи.

Суд арештував три земділянки та житло Азарова в Києві

Суд наклав арешт на три земельні ділянки та об’єкт житлового фонду в Києві, які належать колишньому українському прем’єр-міністру Миколі Азарову.

Клюєв розповів про наказ Януковича під час розстрілу Майдану

Глава Адміністрації екс-президента Андрій Клюєв заявляє, що Віктор Янукович не був зацікавлений у розстрілі Майдану, пояснюючи це тим, що він закликав до переговорів вже після масових вбивств.

Луценко не виключив оголошення про підозру екс-прем'єру Азарову

У Генеральній прокуратурі України допустили вручення повідомлення про підозру колишньому главі уряду Миколі Азарову.

У справі Азарова і Курченка притягнули до відповідальності 59 осіб – Матіос

Україна притягнула до відповідальності 59 фігурантів кримінальних справ, відкритих за економічні злочини оточення колишнього прем'єра Миколи Азарова та бізнесмена Сергія Курченка.

Рівень відповідальності (%)
Кількість обіцянок (шт.)
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал