Азаров Микола Янович

Азаров Микола Янович
Читати про політика

Досьє

Уродженець Росії міста Калуга.

З 1971 року по 1976 рік робив на підприємствах з вугільної галузі Підмосков'я.

З 1976 року по 1984 рік завідував лабораторією, завідував відділом у Підмосковному науково-дослідному та проектно-конструкторському вугільному закладі.

З 1984 року по 1995 був заступником директора, директором в Українському державному науково-дослідному та проектно-конструкторському закладі гірничої геології, маркшейдерської справи і геомеханіки при Міністерстві вугільної промисловості.

З 1994 року по 1998 рік був депутатом у другому скликанні, керівником Комітету з питань бюджету, членом Президії у Верховній Раді.

З 1995 року по 1998 рік був членом у валютно-кредитній Раді при Кабінеті Міністрів.

З 1996 року по 2002 рік був Головою ДПА України, членом  Координаційної ради з питань політики фінансового сектору, членом  Національної ради узгодження діяльності загальнодержавних та регіональних органів місцевого самоврядування, членом Раді національної безпеки і оборони.

1997 - 1998 рр. - був членом Вищої економічної Ради Президента.

1998 - 1999 рр. - був членом у Міжвідомчій комісії з питань регулювання ринку продовольства, цін і доходів сільськогосподарських виробників.

1999 - 2002 рр. - був членом у Координаційному комітеті по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю при Президентові України.

З 2002 року по 2005 рік був першим Віце-прем'єр-міністром, Міністром фінансів, виконував обов’язки Прем'єр-міністра, депутатом України у п’ятому скликанні, керівником Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

У 2006 та 2007 році був першим Віце-прем'єр-міністром, Міністром фінансів.

З 2007 року по 2010 рік є депутатом України у шостому скликанні, Головою Комітету Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності.

11.03.2010 - 03.12.2012 рр. - Прем'єр-міністр України.

12.12. - 13.12.2012 р. - народний депутат України.

13.12.2012 р. - 28.01.2014 р. - Прем'єр-міністр України.

Освіта

Отримав освіту у Московському державному університеті імені Ломоносова у 1971 році. За спеціальністю є геологом-фізиком.

Має ступінь доктора геолого-мінералогічних наук та звання професора.

Є членом-кореспондентом в Національній Академії наук України та почесним професором в Московському державному університеті.

Новини

ЄС планує зняти санкції з Азарова і Ставицького вже за тиждень

Обмежувальні заходи для для колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова і екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького за розкрадання коштів з держбюджету можуть анулювати вже за тиждень.

Азаров проситься на допит у справі Януковича

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров пояснив свою відсутність на суді у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича переслідуванням своєї персони на території України з політичних мотивів.

Нацполіція не передавала Генпрокуратурі вилучені з квартири Азарова речі

У Головному управлінні столичної Національної поліції розповіли про долю вилучених із квартири Миколи Азарова речей.

Підсумки тижня від Віктора Трегубова. Тиждень вогню по своїх

Ключові події тижня - вбивство п'яти правоохоронців в селищі Княжичі, публікація першої частини компромату Онищенко та виявлення в столиці схованки екс-прем'єра Азарова

Аваков повідомив про виявлення «цікавих» документів у квартирі Азарова

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в квартирі Миколи Азарова знайшли цікаві документи.

Суд арештував три земділянки та житло Азарова в Києві

Суд наклав арешт на три земельні ділянки та об’єкт житлового фонду в Києві, які належать колишньому українському прем’єр-міністру Миколі Азарову.

Клюєв розповів про наказ Януковича під час розстрілу Майдану

Глава Адміністрації екс-президента Андрій Клюєв заявляє, що Віктор Янукович не був зацікавлений у розстрілі Майдану, пояснюючи це тим, що він закликав до переговорів вже після масових вбивств.

Луценко не виключив оголошення про підозру екс-прем'єру Азарову

У Генеральній прокуратурі України допустили вручення повідомлення про підозру колишньому главі уряду Миколі Азарову.

У справі Азарова і Курченка притягнули до відповідальності 59 осіб – Матіос

Україна притягнула до відповідальності 59 фігурантів кримінальних справ, відкритих за економічні злочини оточення колишнього прем'єра Миколи Азарова та бізнесмена Сергія Курченка.

Апеляційний суд остаточно позбавив Азарова пенсії

Апеляційний адміністративний суд скасував рішення Подільського райсуду Києва щодо відновлення виплати пенсії екс-прем'єр-міністру України Миколі Азарову.

Азаров і Янукович не отримуватимуть пенсію в Україні – Розенко

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко повідомив, що екс-прем'єр Микола Азаров і колишній президент Віктор Янукович не отримуватимуть пенсію в Україні.

Азаров через суд повертає собі пенсію в Україні

Подільський районний суд не ухвалював рішень щодо поновлення пенсії Миколі Азарову, а лише зобов'язав Пенсійний фонд розглянути заяву Азарова та ухвалити рішення про те, чи варто виплачувати йому пенсію.

«Партія регіонів» заплатила американському журналісту за інтерв'ю з Азаровим – нардеп

Нардеп від БПП Сергій Лещенко розповів нові подробиці про оприлюднену раніше «чорну бухгалтерію» «регіоналів».

25 років «прем’єріади»: як змінювався склад Кабміну за роки незалежності?

Короткий екскурс в історію українського уряду від Слова і Діла: хто і як очолював Кабінет міністрів України з 1991 року до сьогодні?

Журналіст показав хороми Азарова, в яких йому «немає за що жити»

Екс-прем’єр-міністр України Микола Азаров живе у величезному будинку на московській Рубльовці, оформленому на дружину.

Розенко прокоментував інформацію про повернення пенсії Азарову

Розблокування пенсійного рахунку Азарова не передбачає продовження виплати пенсії колишньому прем'єр-міністру.

Янукович і Азаров лише зараз припинили отримувати українські пенсії

Печерський районний суд столиці ухвалив рішення про замороження пенсійних рахунків колишніх президента та прем'єр-міністра Віктора Януковича й Миколи Азарова в державному банку.

Безвізовий режим: ретроспектива обіцянок українських політиків

Обіцяти українцям безвізовий режим політики почали ще в 2010 році. Одним із перших посадовців, що пообіцяли ініціювати безвізовий режим з ЄС, був тодішній віце-прем'єр-міністр із питань Євро-2012 Борис Колесніков.

Легенда про метро на Троєщину: найпопулярніша обіцянка столичних політиків

Хто тільки не обіцяв побудувати в Києві лінію метро на Троєщину: починаючи від колишнього мера Леоніда Черновецького, закінчуючи теперішнім міським головою Віталієм Кличком.

Гірше, ніж за Азарова. Як нинішня влада розгубила довіру українців

За даними соціологічних досліджень, рівень недовіри до Президента, уряду й Верховної Ради на цю мить упав до рівня часів Революції Гідності, себто нинішнім можновладцям довіряють приблизно так само, як свого часу Віктору Януковичу, Миколі Азарову та VII скликанню Верховної Ради.

Рівень відповідальності (%)
Кількість обіцянок (шт.)
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал