Уряд Польщі проведе переговори з фермерами щодо блокування кордону – деталі

Читать на русском
Польська влада має намір провести переговори з фермерами, які заблокували ПП на кордоні з Україною та низку транспортних шляхів усередині країни.
Фото: Wyborcza.pl

Польська влада має намір провести переговори з фермерами, які заблокували пропускні пункти на кордоні з Україною та низку транспортних шляхів усередині країни.

Про це повідомив заступник міністра сільського господарства Міхал Колодзейчак, його цитує PolskieRadio24.

На протесті польських фермерів помітили плакат із закликом до путіна, поліція відреагувалаПоліція Польщі відкрила справу через скандальний плакат із закликом до диктатора путіна. Польські правоохоронці наголосили, що не допустять порушення закону.

Він заявив, що переговори заплановані на понеділок, 26 лютого. За словами Колодзейчака, якщо зустріч відбудеться, то це буде прецедент, якого не було у галузі сільського господарства щонайменше вже 30 років.

Деталі переговорів ще опрацьовуються. Також поки що невідомо, де саме відбудеться зустріч. Колодзейчак вважає, що це місце має «відповідати значенню проблеми».

Відомо, що фермери вимагають запровадити обмеження на ввезення українських товарів до Польщі та відмовитися від деяких змін у сільському господарстві, пов'язаних із «Зеленим курсом», який проводить ЄС. Колодзейчак зі свого боку наголосив, що мета уряду – досягти стратегічної угоди з фермерами, щоб за два місяці таких проблем не було знову.

Нагадаємо, польські фермери продовжують блокувати пункти пропуску на кордоні з Україною. У чергах стоять близько 2500 вантажівок.

Учора поляки посилили обмеження руху транспорту на кордоні з Україною, зокрема, не пропускали пасажирські автобуси. Також на деякий час було перекрито залізницю біля пункту пропуску «Медика-Шегині»: там протестувальники висипали українське зерно з вагонів.

Президент Володимир Зеленський на селекторній нараді обговорив ситуацію з блокадою польського кордону і заявив, що наступні кроки України будуть дуже скоро.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: