Лукашенко заявив, що переміщення ядерної зброї росії в Білорусь вже почалося

Читать на русском
За словами самопроголошеного президента, російський диктатор путін сьогодні підписав указ про розміщення ядерної зброї на території сусідньої держави. Боєголовки вже прямують до Білорусі.
Фото: росЗМІ

Росія вже почала переміщувати свої ядерні боєголовки на територію Білорусі.

Таку заяву зробив самопроголошений президент Олександр Лукашенко, його цитує БЕЛТА.

Ядерні доктрини: у яких випадках країни можуть використати ядерну зброюУ яких випадках ядерні країни можуть застосувати свою зброю – на інфографіці. Зокрема, росія може застосувати ЯЗ не тільки у відповідь на аналогічну атаку, а й у разі агресії із застосуванням звичайної зброї.

Лукашенко розповів, що російський диктатор володимир путін сьогодні підписав указ про розміщення ядерних боєголовок у Білорусі.

«Тобто йшлося про документ конкретний. Прийнято рішення у розвиток те, що сказано було усно. Треба було підготувати й місця зберігання та інше. Ми це все зробили. Тому розпочалося переміщення ядерних боєприпасів», – заявив білоруський диктатор.

Після цього в Лукашенка запитали, чи знаходиться ядерна зброя росії вже в Білорусі.

«Можливо. Я приїду – подивлюся», – резюмував диктатор.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко заперечує, що такий крок є інструментом залякування та шантажу з боку Росії. При цьому він пригрозив, що в Білорусі може з'явитися ще й стратегічна ядерна зброя.

На думку експерта, розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить лише по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал