Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
За останню добу на фронті відбулося 120 бойових зіткнень. Найскладніша ситуація на Покровському напрямку.
Президент України підписав указ, яким затвердив склад делегації України для участі у переговорах про вступ із Європейським Союзом.
На Одещині затримали 47 чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон. За переправку однієї особи організатори отримували від 5 до 10 тисяч доларів.
В Україні запрацював інформаційний ресурс demine.gov.ua. На порталі можна буде знайти усю інформацію про гуманітарне розмінування українських земель.
У п'ятницю, 21 червня, російські військові атакували пересувне відділення Укрпошти у Вовчанській громаді.
Влада працює над тим, щоб на саміті НАТО у Вашингтоні було ухвалене максимально сильне рішення щодо перспектив вступу України.
Нідерланди та ще одна країна мають намір поставити Україні додаткову систему протиповітряної оборони Patriot.
Переговори зі Сполученими Штатами щодо укладення угоди у сфері безпеки давалися Україні дуже непросто, заявили в ОП.
Європейський Союз готується надати Україні новий транш фінансової допомоги у межах програми Ukraine Facility на 50 млрд євро.
Окупаційна армія рф в п'ятницю, 21 червня, завдала чергового удару по Херсонській області. Під обстрілом опинилися одразу два населені пункти.
Приватбанк сьогодні вночі призупинить проведення операцій із картками, а також роботу банкоматів та терміналів самообслуговування.
Російські війська в п'ятницю вдень атакували інфраструктуру Кривого Рогу, на місці удару сталася пожежа.
Окупаційні війська росії посилили штурми Часового Яру. В останні дні ворог почав атакувати місто з Торецького напрямку.
Окупанти від початку доби активізувалися на Лиманському напрямку, збільшивши кількість штурмових дій.
У суботу, 22 червня, обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень електрики на всій території України.
Заступник керівника ОПУ Ігор Жовква розповів, що переговорні команди провели складну роботу.
Кабінет міністрів України на засіданні 21 червня ухвалив рішення виділити кошти на автобуси, які підвозитимуть дітей до шкіл.
Країни-члени НАТО мають намір провести військову місію на території України, але Угорщина не братиме у ній участі.
Кешбек на українські товари. Програму планується запустити на початку вересня, зараз її доопрацьовують.
На підконтрольну Україні територію вдалося повернути ще сімох дітей, які мешкали в окупованій частині Херсонської області.
У Краснодарському краї сьогодні вночі ракета вдарила по військовій частині російської ППО. Внаслідок удару є поранені.
Після старту конференції Україна-ЄС 25 червня розпочнуться детальні технічні переговори, заявив Шмигаль.
У п'ятницю, 21 червня, одразу в кількох країнах Балканського півострова були зафіксовані масштабні проблеми з енергопостачанням.
Чоловік у Харкові на початку вторгнення рф регулярно обходив територію міста і фіксував місця базування Сил оборони.
Зеленський визначився із новим начальником Управління державної охорони. Відомство очолив Олексій Морозов.
Сьогодні вдень російські війська скинули фугасні авіабомби на Воздвиженську громаду у Запорізькій області.
Токіо вперше запровадив санкції проти китайських компаній через війну в Україні. Вони також торкнуться фірм з Індії, Казахстану та Узбекистану.
У Луцьку стався інцидент – на співробітників ТЦК, колишніх військових із передової, напали з газовим балончиком.
Оскільки на Харківському напрямку ситуація у росіян пішла не за планом, то вони не спромоглися розвинути свої плани далі.
Внаслідок обстрілу російськими військами міста Селидове Донецької області загинули двоє людей.