Спостерігайте за вусатим. Колонка Леоніда Швеця
Останнім часом помітно змінилася риторика та дипломатична активність Олександра Лукашенка, зокрема і щодо путінської росії.
З 13 по 16 грудня українцям не надаватимуть послуги з видачі та оформлення паспортів, повідомив ДП Документ.
МАГАТЕ повідомило про зниження потужності деяких енергоблоків в Україні через ранкову атаку росіян.
В Україну йде сильне похолодання. У ці вихідні вночі очікуються морози до -10, -14 градусів.
Рівень захворюваності на грип та ГРВІ в Україні на сьогоднішній день на 30 відсотків нижчий від епідпорогу.
У ДТЕК повідомили про пошкодження ТЕС під час масованого ракетного удару росіян вранці 13 грудня.
За словами Драпатого, трансформація охопить рекрутинг, військову підготовку, новітні технології та управління боєм, цифровізацію процесів в армії.
США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на суму 500 млн доларів, що включає широкий спектр боєприпасів та обладнання.
У ніч на 13 грудня рф атакувала Україну безпілотниками. У Харкові є влучання дрона у житловий будинок в Iндустріальному районі.
За добу ворог здійснив 3194 обстріли по позиціях наших військ та населених пунктах. Найінтенсивніші бої тривають на Покровському та Курахівському напрямках.
Наразі обраний президент США Дональд Трамп не має мирного плану для завершення війни росії проти України, заявив глава ОП.
Чотири опозиційні партії Грузії відмовилися визнавати легітимність президентських виборів, запланованих на 14 грудня.
Шість країн Європи – Франція, Німеччина, Італія, Польща, Іспанія та Британія – мають намір збільшити обсяги допомоги Україні.
Росія близька до того, щоб зберегти за собою дві стратегічні бази, розташовані на території Сирії.
Російські пропагандисти запустили нову інформаційно-психологічну операцію, спрямовану на військовослужбовців Сил оборони України.
Франція, як і раніше, продовжує підтримувати позицію, що Україна може бити по об'єктах углиб росії.
Країни НАТО повинні значно збільшити витрати на оборону, щоб мати можливість протистояти росії. Про це заявив Рютте.
Залишки військового контингенту рф в Сирії стягуються до морської бази в Тартусі та авіабазі в Хмеймімі. Але поки солдатів не забрали, вони займаються пияцтвом і мародерством.
Наразі на Донеччині залишаються понад 300 тисяч мирних жителів. Влада працює над їхньою евакуацією.
Зловмисниця обіцяла допомогти з поверненням захисників додому і нібито для прискорення процесу вимагала гроші.
У п'ятницю, 13 грудня, графіки відключення електроенергії в Україні діятимуть упродовж 16 годин.
На Запоріжжі вирішили оголосити примусову евакуацію з села Мала Токмачка, так як посилилися ворожі атаки.
Окупаційна армія росії у четвер, 12 грудня, атакувала село Степногірськ у Запорізькій області. Поранено рятувальників.
Президент відвідав один із дивізіонів 27-ї реактивної артилерійської бригади імені Петра Калнишевського. Ця бригада першою отримала системи HIMARS.
Український суд виніс заочний вирок щодо спікера Держдуми рф В'ячеслава Володіна. Він отримав 15 років ув'язнення.
Російські війська підійшли досить близько до Покровська на Донеччині. За місто тривають важкі бої.
Польща не планує відправляти свої військові підрозділи на територію України для проведення миротворчих чи будь-яких інших операцій.
Україна наразі не готова до того, щоб розпочинати переговорний процес із росією про завершення війни. Таку думку висловив глава ОП.
Національний банк України підвищив облікову ставку до 13,5 відсотка для стримування інфляції.
Внаслідок ракетного удару росіян по клініці та будинках у Запоріжжі кількість загиблих зросла до 11 осіб.
Начальник штабу армії Південної Кореї генерал Пак Ан Су був відсторонений від виконання своїх обов'язків 12 грудня.