Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Дональд Трамп, за інформацією ЗМІ, розлютився через те, що у його радника Майкла Волца є номер телефону головного редактора Atlantic.
У Білому домі залучили Департамент ефективності Ілона Маска до з’ясування обставин того, як головного редактора The Atlantic помилково додали у чат топ-посадовців адміністрації Трампа у Signal.
Радник Трампа з нацбезпеки Майк Волц визнав свою відповідальність за помилкову появу у чаті Signal головного редактора The Atlantic. Але при цьому він образив журналіста.
Вночі Бєлгородську область росії нібито атакували безпілотники, внаслідок чого отримала поранення місцева жителька.
Віцепрезидент Джей Ді Венс цього тижня відвідає Гренландію, де нині перебуває його дружина. Метою візиту стане оцінка ступеня безпеки народу країни та зовнішніх загроз.
Ізраїльські військові повідомили про ліквідацію командира протитанкового підрозділу Хезболли Хасана Камала Халаві.
Ввечері 25 березня в аеропорту Кишинева була затримана голова (башкан) Гагаузької автономії Молдови Євгенія Гуцул.
Дональд Трамп заявив про великий прогрес на переговорах США з Україною та росією, а також розповів, чи можуть Сполучені Штати зняти частину санкції з рф.
На території заводу з виробництва боєприпасів у місті Полічка на сході Чехії пролунав вибух. Відомо про одного постраждалого.
Данія надасть 130 мільйонів євро для своїх компаній, які готові інвестувати у виробництво зброї для України.
Делегації США та України розпочали нову зустріч у Саудівській Аравії після того, як американці провели розмову з російськими представниками.
Німеччина ввела додаткові заборони на в'їзд у країну для низки посадових осіб, які відповідальні до придушення акцій протесту у Грузії.
Кремль вимагає контролю над Донецькою, Луганською, Запорізькою та Херсонською областями, бо вони вже визнані начебто конституційними територіями рф.
Група американських сенаторів обох партій наполягає на тому, щоб адміністрація Дональда Трампа погодилася не обмежуватися відсотками від заморожених активів рф, а скерувала на допомогу Україні всю суму.
У Білому домі позитивно оцінюють результати переговорів між делегаціями від Вашингтона та Москви у Саудівській Аравії стосовно пропозиції щодо припинення вогню в Чорному морі.
Зокрема, Дональд Трамп не став заперечувати нещодавні слова президента Володимира Зеленського, зазначивши, що таке могло мати місце.
У Держдепі США заявили, що лише після повного припинення вогню між росією та Україною можна буде обговорити розбіжності сторін.
Протягом вечора понеділка, 24 березня, єменські хусити і терористи ХАМАС тричі атакували ракетами Ізраїль.
Згідно зі словами президента, після зустрічі 23 березня українська делегація проведе з американськими представниками додаткові переговори.
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив військовим розпочати перевірку бойової готовності армії.
Група проросійських хакерів NoName57 здійснила кібератаку на низку державних веб-сайтів Бельгії.
Україна на четвертому місці у світі за кількістю жертв протипіхотних мін – у 2023 році загинули чи постраждали 580 людей.
До Гренландії приїдуть радник президента США з нацбезпеки та друга леді Уша Венс. Прем'єр острова назвав запланований візит вкрай агресивним.
Адміністрація Дональда Трампа оголосила про скасування правового статусу для понад 500 тисяч мігрантів. Їм надано 30 днів для виїзду з країни.
Ізраїльські військові повідомили про ліквідацію заступника командира бригади ХАМАС Ахмада Салман Аудж Шималі та командира батальйону Шуджайя Джаміль Омара Джаміль Вадія.
Ізраїль розглядає план нового наземного наступу в Газі, який може включати тривалу військову окупацію анклаву та повномасштабне вторгнення.
У Саудівській Аравії 23 березня проходить зустріч делегацій України та США. За словами президента Володимира Зеленського, цього разу переговори більш технічні.
Швеція звернулася до Європейської комісії за пропозиціями щодо просування вступу України в Євросоюз після погроз Угорщини накласти вето.
Марк Карні звернувся до генерал-губернатора Канади з проханням розпустити парламент і призначити дострокові вибори на 28 квітня.
У неділю, 23 березня, в Ер-Ріяді почалася зустріч української та американської делегацій. На порядку денному – пропозиції щодо захисту енергетичних об'єктів та критичної інфраструктури.