Війна петицій: як ворог знайшов новий спосіб підірвати український тил
Ворог може використовувати електронні петиції про мобілізацію для штучної поляризації суспільства.
На Тернопіллі зафіксували перевищення вмісту хлору в повітрі до 10 разів після пожежі на промисловому об'єкті.
Верховна рада має намір дозволити позбавляти державних нагород зрадників України, закон ухвалено у першому читанні.
Кабмін затвердив програму Національного кешбеку, яка дозволить отримувати до 3 тисяч гривень компенсації щомісяця за купівлю товарів українського виробництва.
Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт про заборону РПЦ в Україні та пов'язаних з нею організацій (УПЦ МП). Як голосували групи та фракції – на інфографіці.
Гроші з бюджету на укриття у школах виділили для Чернігівської, Херсонської, Харківської, Сумської, Одеської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської областей.
Антикорупційний суд частково підтримав прохання прокурора САП про продовження строку дії запобіжного заходу обвинуваченій.
Держава вже законтрактувала 1 млн дронів, а 500 українських компаній виробляють БПЛА. Сьогодні на закупівлю виділили додаткові кошти.
Верховна рада проголосувала у другому читанні за законопроєкт, що передбачає заборону діяльності релігійних організацій, керівний центр яких розташований у росії.
Від завтра при перетині кордону з Угорщиною можливі затримки, повідомили у Держприкордонслужбі.
Медик швидкої збирав інформацію про розташування особового складу та кораблів морської охорони Держприкордонслужби в Одеській області.
Загарбники облаштували свої військові табори у заповіднику Кам'яні Могили поблизу села Назарівка.
Російські війська атакували промисловий об'єкт у Тернополі. Спалахнула ємність з пально-мастильними матеріалами.
Сили ППО знищили дрони та ракети, що випустив ворог по столиці в ніч на 20 серпня та зранку. Попередньо, обійшлося без постраждалих.
У Київській області під час повітряної тривоги через загрозу балістики пролунав вибух. Місцева влада повідомила про роботу ППО.
Порівняно з минулим тижнем інтенсивність бойових дій знижується. Бойова активність відбувається тільки на лівобережжі Дніпра, де українські підрозділи продовжують утримувати плацдарми.
Ворог залучив для ураження 629 дронів-камікадзе та здійснив понад 3400 обстрілів по позиціях українських військ і населених пунктах.
Власником незаконно зареєстрованого об'єкта була вказана релігійна організація, пов'язана з Московською церквою в Україні.
Загалом зафіксовано 256 ударів з різних видів зброї. Внаслідок ворожих влучань поранення отримали четверо мирних жителів.
З вівторка, 20 серпня, у Курахівці та Гірнику Донецької області комендантська година діятиме значно довше.
Скільки людей вивезла росія (за даними МНС рф) з Курської та Бєлгородської областей після приходу ЗСУ та скільки залишилися під обстрілами в зоні бойових дій – на нашій інфографіці.
У вівторок, 20 серпня, графіки стабілізаційних відключень споживачів від електроенергії діятимуть упродовж восьми годин.
Укренерго вдруге за день перенесло початок дії графіків відключення світла. При цьому їхня тривалість була скорочена на півгодини.
Підприємців Харкова звільнили від сплати місцевих податків до кінця поточного року, повідомили у міській раді.
Більшість грошей від Данії спрямують на закупівлю нової військової техніки через українську оборонну промисловість та міжнародних партнерів.
У Покровській громаді Донецької області проведуть примусову евакуацію сімей із дітьми через погіршення безпекової ситуації.
Півтора роки тому в Україні на порталі Дія з'явилася можливість подати заяву про шлюб онлайн.
Антикорупційний суд частково підтримав прохання детектива НАБУ про відправку в слідчий ізолятор адвоката.
Укренерго переглянуло графік вимкнень світла на понеділок, 19 серпня. Обмеження почнуть діяти на півгодини пізніше.