Наш Ормуз. Колонка Леоніда Швеця
Війна в Ірані допомогла Україні послабити партнера рф – Тегеран, при цьому Україна не прогавила нагоди й посилила атаки на нафтопереробні заводи та нафтові порти росії. Про розвиток подій – у колонці Леоніда Швеця.
Міністр енергетики й вугільної промисловості Володимир Демчишин вважає, що витрати комунальними підприємствами теплоенергетичного комплексу газу неспівставні з температурою повітря.
В Одеській, Харківській, Житомирській та Рівненській областях освітні установи закрили на карантин через грип і запровадили «масковий режим».
Слідом за російськими товарами та продуктами харчування Україна має заборонити ввезення на свою територію російської літератури.
Представники України в Тристоронній контактній групі в Мінську передали росіянам та представникам бойовиків списки полонених для здійснення обміну.
Так звана «влада» анексованого Росією півострова Крим більше не цікавиться українською електроенергією.
Печерський районний суд Києва дав дозвіл слідчим Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України на проведення обшуку в офісі компанії Google у Києві.
Сьогодні Президент Петро Порошенко провів велику прес-конференцію, в ході якої озвучив досягнення України в минулому році й розповів про амбітні плани на 2016 рік.
Президент України Петро Порошенко вважає, що в контексті продовження мирного процесу будь-які переговори є виправданими.
У Києві з суботи, 16 січня, запроваджується карантин у закладах освіти та охорони здоров'я, а також обмеження на проведення публічних заходів.
На сайті Президента України був опублікований Указ про звільнення генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова з посади командувача Сухопутних військ ЗСУ.
13 січня 2015 року «Слово і Діло» опублікувало матеріал, який містив помилкову інформацію про невиконані обіцянки народного депутата Ігоря Луценка. Вони стосувалися депутатських запитів щодо вирубки лісу в Межигірському лісництві та будівництва в Києві на вул. Золотоворітській, 11.
Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський забезпечив закупівлю для регіону 67 карет швидкої допомоги замість обіцяних 70.
Міський голова Тернополя Сергій Надал не зміг у 2015 році завершити обіцяні роботи з облаштування інфраструктури на площі Героїв Євромайдану.
Поліція Індонезії повідомляє про смерть чотирьох нападників, які влаштували серію вибухів у столиці країни Джакарті.
Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук не зміг у 2015 році завершити обіцяні ремонтні роботи у селах Йорданешти та Мошанець.
Мінрегіон проведе селекторну нараду для роз'яснення, яким чином вони мають перераховувати вартість опалення залежно від температури повітря та температури теплоносія.
У зв'язку з припиненням дії зони вільної торгівлі з Росією Україна продовжить торгівлю з Азією в обхід північного сусіда.
Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик не зміг завершити в 2015 році будівництво обіцяного перинатального центру в Луцьку.
«Депутати Державної Ради» Криму звернулися до Міністерства закордонних справ Росії з проханням надати Організації Об'єднаних Націй інформацію щодо «геноциду» жителів півострова з боку української влади.
Центр надання адміністративних послуг на майдані Просвіти, 2, який обіцяв голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков, не змогли відкрити до кінця 2015 року.
Після теракту в Стамбулі були затримані троє росіян, яких підозрюють у зв'язках з «Ісламською державою».
П'ятьом підозрюваним у кривавій бійці в смт Ясіня на Рахівщині (гірськолижний курорт Драгобрат) суд обрав міру запобіжного заходу – утримання під вартою.
На ділянці дороги Львів-Мукачеве так і не була облаштована велодоріжка, яку обіцяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.
Новообраний міський голова Запоріжжя Володимир Буряк відкрив лік невиконаним обіцянкам. «Допомогли» йому в цьому несприятливі погодні умови, констатує «Слово і Діло».