«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Народний депутат від «БПП» Андрій Шинькович провалив свою обіцянку про зрівняння стипендій студентів до прожиткового мінімуму.
Мер Києва Віталій Кличко надав доручення здійснити перевірку всіх будинків столиці, які перебувають у аварійному стані.
Сьогодні з полону проросійських бойовиків були визволені ще троє українців, повідомив Петро Порошенко.
На столичному Майдані Незалежності не залишилося жодного члена «Революційних правих сил» та інших представників так званого «третього Майдану».
З березня 2011 року і станом на сьогодення під час війни в Сирії загинуло більше 270 тисяч осіб, з них майже 80 тисяч є цивільними.
Ростислав Храпачевський, який під дією алкоголю та наркотиків за кермом BMW намагався втекти від поліції, найближчим часом може бути оголошений в розшук.
За словами київського міського голови, в КМДА буде створено робочу групу щодо вирішення проблеми комунальних тарифів.
Третина опитаних жителів Нідерландів збираються проголосувати проти асоціації між Україною та Європейським Союзом.
Кожен українець отримає листа, в якому будуть вказані показники роботи їхнього народного депутата, обіцяє спікер Верховної Ради Володимр Гройсман.
У прес-службі Міноборони РФ завляють, що звіт групи цивільних журналістів Bellingcat про катастрофу Боїнга-777 «Малайзійських авіаліній» MH17 не відповідає дійсності.
Олег Тягнибок заявив, що ВО «Свобода» відновить акцію з блокування транзиту російських вантажівок.
Майже половина обіцянок, які міністри нинішнього Кабміну роздали за минулий тиждень, стосуються економічної тематики.
Всі судді Печерського суду міста Києва відмовилися вести справу колишнього народного депутата Олександра Єфремова, попросивши перенаправити її до іншого суду.
Працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій продовжують розбирати завали на вулиці Хмельницького.
Повну впевненість в тому, чи залишилися ще під завалами люди, в КМДА висловлять після розчищення завалених конструкцій.
Сьогодні у прямому ефірі ток-шоу «Право на владу» на каналі «1+1» українські політики, експерти та аналітики обговорять подальшу долю окупованого Росією Кримського півострова.
Петро Порошенко підписав лише 3 з 4 законів так званого «безвізового» пакету законопроектів.
Нівелювати вплив олігархів можна шляхом кардинальної зміни економічної та політичної системи. Для цього потрібно домогтися більшої прозорості, зміцнити інститути правової держави та ринкової економіки.
У центрі Києва в четвер обвалилося перекриття будівлі, всередині якої перебували щонайменше 4 людини.
у сільській раді сподіваються, що якщо кошти виділять вчасно, дитячий садок до кінця року вже відчинить свої двері для маленьких відвідувачів.
ДПСУ повідомляє про відновлення пропуску українських автомобілів на окупований Росією півострів Крим.
Водія BMW, в результаті погоні за яким загинув підліток, підозрюють в непокорі органам правопорядку.
Глава Київзеленбуду Сергій Симонов розповів про концепцію озеленення міста на найближчі роки.