Контратаки на півдні: де просуваються ЗСУ
Олександр Сирський підтвердив, що у Запорізькій області українські війська проводять вдалі контратаки.
На правому березі столиці ускладнено рух транспорту на проспекті Степана Бандери, поруч зі станцією метро Героїв Дніпра, Дорогожичі, на проспекті Перемоги, Кільцевій дорозі, поруч зі станцією метро Теремки.
Відзначається, що правоохоронці затримали начальника відділу Управління Держпраці 29 липня близько 14:00 на робочому місці після отримання хабара.
У Дніпропетровській області оголосили про надзвичайну пожежну небезпеку. Так, протягом доби рятувальники ліквідували 16 пожеж в екологічних системах.
У селі Гайшин Київської області в приватному житловому будинку сталася пожежа, внаслідок якої загинули двоє дітей.
У Москві за протести з виборів до Мосміськдуми з понад тисячу затриманих заарештували 40 активістів.
Державне бюро розслідувань повідомило про підозру слідчому підрозділу територіального відділу Нацполіції Київської області в крадіжці зі службового кабінету грошей.
Верховний суд Угорщини постановив заарештувати 64-річного одесита Юрія Ц., капітана круїзного судна Viking Sigyn, яке зазнало аварії на річці Дунай у Будапешті.
З початку поточного року на кір в Україні захворіли понад 56,5 тисяч жителів України. Повідомляє пресс-службу Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.
Правоохоронці ініціювали операцію, щоб зупинити діяльність злочинного угруповання, яке чинило тиск на паливно-енергетичну промисловість, сферу послуг і валютні операції.
На Луганській ТЕС закінчилися запасу вугілля, тому із понеділка, 29 липня, станція перейшла на використання газу.
У Південному територіальному управлінні за даним фактом розпочато службове розслідування. На даний момент, лікарі борються за життя військовослужбовця.
У Донецькій області поліцейський на блокпості вимагав та отримував хабарі від водіїв, які перетинали лінію розмежування на автодорозі Слов'янськ - Донецьк - Маріуполь.
У столиці України почали встановлювати кнопки екстреного зв'язку з поліцією. Про це повідомляє прес-служба МВС України в понеділок, 29 липня.
На даний момент усувається підтоплення станції метро «Дорогожичі». Крім того, рятувальники отримують повідомлення про повалені дерева.
Батько Катерини Гандзюк заявив, що зустрічався з президентом Володимиром Зеленським та результат розмови видався йому обнадійливим.
Більшість майбутніх народних депутатів мають вищу освіту. Серед професій є журналісти, піарники, фотографи, музиканти та юристи.
У межах розслідуваного кримінального провадження затримали одного з керівників Білоцерківської поліції.
Причиною вбивства міг стати рюкзак чоловіка - зловмисники забрали його після смерті жертви.
У Трускавці майбутні народні депутати від Слуги народу сьогодні почали тижневий курс навчання.
Погода в Україні з 29 липня погіршиться. У західних та більшості північних областей грози, град та шквали.
Позачергові парламентські вибори показали вкрай низьку довіру до більшості політичних партій у країні. Яким із них доведеться почати заново будувати відносини з виборцями, аналізував політолог Олександр Радчук.
Як повідомили в патрульнїй поліції, тимчасове обмеження на проїзд дорогами столиці діятиме з 11:00 до 18:00.
Підозри суддям Окружного адмінсуду Києва надійшли на підпис заступнику голови ГПУ сьогодні вранці.
У пункті пропуску Ужгород-Вишнє Нємецьке тимчасово призупинять рух вантажного транспорту 30 і 31 липня.
Запровадження безкоштовної діагностики для українців відклали на 2020 рік, хоча Володимир Гройсман обіцяв уже з 1 липня.
Митрополит Київський Епіфаній заявив, що Елладська церква вже де-факто визнала ПЦУ. Про це Епіфаній заявив журналістам у неділю.