Примус росії до миру: перші підсумки 40-денної операції
За 40 днів безперервних ударів російську федерацію не вдалося примусити до мирних переговорів.
Адвокатка із Запоріжжя зі спільниками отримали підозру у вимаганні 14 тисяч доларів за фіктивну інвалідність, яка б дозволяла виїзд чоловікам за кордон.
Європейський Союз та Україна продовжили дію чинної угоди про лібералізацію автомобільних перевезень, відому також як транспортний безвіз, до 31 березня 2027 року.
Суд частково підтримав клопотання детектива НАБУ про застосування запобіжного заходу до судді.
Окупована росією Запорізька атомна електростанція другий день поспіль змушена працювати на дизель-генераторах.
Касаційна інстанція відкрила провадження за скаргою представника посадовця одного з департаментів поліції.
У світі зріс обсяг продажів у напівпровідниковій галузі, цього року він може сягнути 701 млрд доларів. Детальніше про країн-лідерів з виробництва мікросхем та їхній продаж – на інфографіці.
Касаційна інстанція відкрила провадження за скаргою захисника засудженого експосадовця Тернопільської обладміністрації.
Уряд готує мораторій на відключення українцям водо- та електропостачання у прифронтових громадах за борги.
Суд закінчив розгляд справи за обвинуваченням колишнього очільника державного підприємства з оборонної галузі.
Антикорупційний суд завершив підготовче засідання у справі за обвинуваченням колишнього керівника адмінсуду.
На перехоплення авіації рф підняли один літак дальнього радіолокаційного виявлення E-3, чотири винищувачі F-16 та чотири літаки-заправники KC-135.
Касаційний суд підтримав заяву засудженого колишнього посадовця служби експортного контролю.
З 24 по 25 вересня кібервідділ ГУР атакував російську платіжну систему «СПБ» та провайдера «ТрансТелеКом». Економічні збитки оцінюють до 30 млн доларів.
СБУ розпочала низку санкціонованих судом обшуків у кримінальному провадженні щодо зловживань у сфері вантажних перевезень на Укрзалізниці.
Антикорупційна прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт стосовно посадовця спецслужби.
Литва продовжила дію тимчасового захисту для українців, які втекли від війни, ще на рік – до 4 березня 2027 року.
Європейський Союз розробив план поступового завершення тимчасового захисту для українців до 2027 року. Біженці зможуть отримати національні дозволи на проживання в ЄС або добровільно повернутися до України.
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про продовження строку дії запобіжного заходу фігуранту.
У ніч на 25 вересня безпілотники атакували завод «ЄвроХім-Білоріченські мінодобрива» у Краснодарському краї рф.
За минулу добу,24 вересня, на фронті зафіксували 160 бойових зіткнень. Найбільше атак росіян відбулося на Покровському та Лиманському напрямках.
Вранцi 25 вересня російські безпілотники атакували Ніжин на Чернігівщині. Через пошкодження критичної інфраструктури понад 30 тисяч абонентів залишилися без світла та водопостачання.
Вночі 25 вересня російські обстріли пошкодили чотири ділянки залізниці в Україні. Низкa потягів зaтримується.
У ніч на 25 вересня росіяни атакували Вінницьку область. Зафіксовано влучання по енергетиці. Частину міста було знеструмлено, рух потягів тимчасово зупинявся
У межах реформи управління Сил оборони України створили нові великі формування – армійські корпуси. Нині їх щонайменше 18. Детальніше про їхні задачі – на інфографіці Слово і діло.
Омбудсман Дмитро Лубінець відреагував на розстріл росіянами сім'ї та використання дитини як живого щита в селі Шандриголове Донецької області.
Колишній головнокомандувач ЗСУ, а тепер посол України у Британії Валерій Залужний розповів, чому український наступ у 2023 році не приніс бажаних результатів.
Російські війська атакували Василівський та Пологівський райони Запорізької області, внаслідок чого загинула людина, ще двоє осіб зазнали поранень.