Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Євросоюз продовжив дію санкцій проти колишнього президента України Віктора Януковича та його соратників на один рік, виключивши при цьому зі списку санкцій екс-міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову
Політичний експерт поділився міркуваннями щодо рішення суду відпустити водія BMW Храпачевського під особисте зобов'язання.
Главу цивільного корпусу «Азов-Крим» Станіслава Краснова через відсутність звинувачень відпустили на волю.
Експерт проаналізував заяву міністра фінансів України про те, що уряд розпочне верифікації соціальних виплат.
Експерт проаналізував інформацію щодо того, що суди не приймають клопотання у слідчих прокуратури.
Хабарем у 10 тисяч доларів ректор ВНЗ у Запорізькій області хотів позбавити свій навчальний заклад перевірки.
У Харкові та Одесі почав роботу Team Europe – проект представництва Європейського Союзу в Україні, згідно з яким події регіону будуть обговорюватися в площині євроінтеграційних реформ.
Деканоїдзе заявила, що рішення суду про звільнення скандального водія BMW під «особисте зобов'язання» є несправедливим.
Опитані соціологами громадяни України не хочуть надавати жодних преференцій донецьким терористам.
Нова поліція сьогодні почала патрулювати вулиці Черкас, які стали п'ятнадцятим за ліком містом, де розгорнули свою роботу нові патрульні.
Севостьянова заявила, що зарплата звичайного слідчого Державного бюро розслідувань складатиме близько 22 тисяч гривень.
З боку організацій корінних народів можна прогнозувати жорстку обструкцію на адресу офіційних представників Росії на найближчому засіданні постійного форуму ООН щодо корінних народів.
Узгоджена з ЄС нова редакція буде розглянута депутатами Верховної Ради України на наступному пленарному засіданні.
Експерт проаналізував інформацію про те, що рішення за позовом «Нафтогазу» до «Газпрому» переноситься на 2017 рік.
З 5 регіонів України, в яких до кінця зими повинна була з'явитися нова поліція, нових поліцейських випустили на вулиці лише в Івано-Франківську та Вінниці.
Порошенко не довіряє інститутам і не дотримується принципів меритократії, в якій дуже важливою є компетентність. Його цікавить контроль через своїх довірених осіб.
Експерт проаналізував інформацію про те, що за засуджений за вбивство екс-нардеп Віктор Лозинський вийде на свободу.
Генеральна прокуратура України оскаржить умовно-дострокове звільнення Віктора Лозинського, засудженого за вбивство.
У Службі безпеки України назвали причини затримання голови громадянського корпусу «Азов-Крим» Станіслава Краснова.
Керівник Кримської правозахисної групи повідомила про затримання ФСБ РФ трьох українських активістів на пункті пропуску «Чонгар».
Слухання планувалися в лютому цього року, але їх перенесли на вересень. Це означає, що рішення матимемо на початку наступного року.
Кабінет міністрів підтримав постанову про створення Державного бюро розслідувань, яке почне працювати після обрання конкурсною комісією директора.
За даними ДФС, під час чергового отримання хабара в розмірі $300 митників затримали на місці злочину минулої неділі.
Керівник САП Назар Холодницький повідомив, що детективи Національного антикорупційного бюро України отримують менше, ніж його співробітники.