Посилка від Ина: чим небезпечні північнокорейські ракети KN-30
Боротися з північнокорейською балістикою, яку застосовує росія, Україні доведеться власними силами.
Ракетний обстріл західних областей та заборона партії Мураєва. У Міноборони розповіли, чи зараз стоїть питання про мобілізацію жінок.
Головні новини за вихідні, 11 та 12 червня, - пізно ввечері російські окупанти обстріляли місто Чортків у Тернопільській області, внаслідок ракетного удару постраждали діти, а в спальному районі Києва п'яний чиновник Генштабу застосував зброю.
Головні новини п'ятниці, 10 червня, - черговий обмін полоненими та підозра політтехнологу Медведчука.
Головні новини четверга, 9 червня, - санкції проти путіна та обрання запобіжного заходу депутату Одеської облради
Головні новини середи, 8 червня, - справа проти нардепа-колаборанта Ковальова та рішення Європарламенту щодо України.
Головні новини вівторка, 7 червня, - законопроект про використання канабісу та послаблення санкцій ЄС проти росії.
Головні новини понеділка, 6 червня, - заборона російських каналів у Латвії та передача Британією РСЗВ.
Головні новини за вихідні, 4 та 5 червня, - ракетні удари по Києву та Святогірській лаврі, а також обмін тілами загиблих бійців.
Головні новини п'ятниці, 3 червня, - сто днів війни з росією та мораторій на підвищення тарифів. Білорусь продовжила термін військових навчань.
Головні новини четверга, 2 червня, - нові санкції проти росії та скасування допомоги для українських біженців у Польщі.