Вбити лучника: чому Україні важливо мати доступ до Starlink над росією
Технологія Starlink дозволить полювати за російською балістикою, якою ворог активно обстрілює територію України.
Антикорупційний суд знову підтримав прохання детектива НАБУ про продовження строку досудового слідства.
У МАГАТЕ підтвердили, що на Чорнобильській АЕС уночі пролунав вибух над саркофагом, який захищає залишки четвертого енергоблоку.
Світовий попит на електроенергію зростатиме на 4 відсотки щорічно до 2027 року, це найвищий показник за багато років. Примітно, що попит зросте й у країнах із розвиненими економіками.
Як із бюджету США фінансуються Голос Америки та Радіо Свобода, які закликав закрити Ілон Маск.
Суд вкотре підтримав прохання прокурора САП про продовження запобіжного заходу фігуранту справи.
Національний банк буде готовий розглянути скасування обмежень на карткові перекази, але тільки у разі дотримання низки умов.
Апеляційна інстанція підтримала клопотання прокурора САП про продовження строку дії запобіжного заходу.
Антикорупційний суд вкотре підтримав клопотання прокурора САП про продовження строку дії процесуальних обов'язків.
Антикорупційний суд знову підтримав клопотання сторони обвинувачення про продовження строку дії обов'язків.
Апеляційна інстанція завершила підготовку до розгляду скарги прокурора САП на виправдувальний вирок.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для зміни запобіжного заходу, застосованого до підозрюваного експосадовця.
Антикорупційний суд отримав обвинувальний акт стосовно двох фігурантів справи про заволодіння коштами в Харкові.
Між США та Китаєм розгорається нова торговельна війна. На інфографіці – як змінювався обсяг торгівлі між країнами упродовж 40 років.
Антикорупційний суд підтримав прохання детектива НАБУ про застосування запобіжного заходу до підозрюваного.
Росія шляхом шантажу, погроз та провокацій знову зірвала ротацію МАГАТЕ. У МЗС прокоментували.
Війна Росії проти України призвела до збільшення світових військових витрат до 2,46 трлн доларів у 2024 році. Єдиним винятком є країни Африки на південь від Сахари.
Глобальні інвестиції в атомну енергетику склали майже 80 млрд доларів у 2024 році. Як змінювався обсяг інвестицій за роками – на інфографіці.
Антикорупційний суд на прохання обвинуваченого звільнив його від відповідальності за однією зі статей ККУ.
Реформа АРМА – це також виконання одного з пунктів плану Ukraine Facility з дедлайном до кінця 31 березня.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для зміни запобіжного заходу, застосованого до підозрюваного члена парламенту.
Українці вважають, що припинення фінансування від USAID матиме негативні наслідки, але водночас вбачають у цьому елемент справедливості.
Антикорупційний суд вкотре підтримав прохання прокурора САП про продовження строку дії запобіжного заходу.
Президент Зеленський відреагував на ухвалення Верховною Радою закону про придбання ядерних реакторів для добудови Хмельницької АЕС.