Корольчук Юрій

Бензин дорожчає: чому та що буде з цінами восени

З 29 на 30 серпня низка великих операторів роздрібного ринку підвищила вартість пального. За кілька днів середні ціни зросли на 60 копійок.

Як «Нафтогаз» хотів заробити на киянах?

Конфлікт Нафтогазу, міської влади та Київтеплоенерго з приводу боргів за газ вичерпаний. Більше про ситуацію знають експерти.

Арешт майна «Газпрому»: що собою являє та чи був узагалі

Арешт активів Газпрому у Великій Британії позбавив компанію можливості брати кредити в іноземних банках. Більше знають експерти.

Тарифи в обмін на транш МВФ: у чому інтерес США та що буде з цінами

США закликали Київ виконати вимоги МВФ, серед яких вимога підвищити ціни на газ. Про ймовірне підвищення цін говорили з експертами.

Проти інвесторів «Північного потоку-2» готують санкції. Що це змінить?

Президент США заявив, що йому не подобається проект Північний потік-2. Про запровадження санкцій щодо інвесторів проекту говорили з експертами.

Підвищення цін на газ: що приховано за вимогою та як виходить із ситуації влада

Уряд продовжує переговори з МВФ про ціну на природний газ для населення й розраховує на компромісний варіант.

«Північний потік-2»: план «Нафтогазу» та ризики для споживачів

Голова правління «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що після запуску газопроводів Північний потік-2 і Турецький потік транзит російського газу через Україну скоротиться в 10 разів. Про план дій у відповідь, міркували експерти.

Торгова угода та санкції США: чи відмовиться Німеччина від «Північного потоку-2»

Трамп наполягає, щоб Німеччина відкликала дозвіл на будівництво Північного потоку-2, й пропонує торгову угоду. При цьому є загроза санкцій. Чи вплине це на ФРН, міркували експерти.

Імпортна залежність України у вугільній галузі: тенденції та подальші перспективи

Видобувні компанії в 2017 році продавали газ у середньому на 5 відсотків дешевше за імпорт. Про енергозалежність від імпорту розповіли експерти.

«Північний потік-2» та транзит газу: в чому найбільший ризик для ГТС України?

Канцлер Німеччини заявила, що будівництво Північного потоку-2 неможливе, якщо не буде погоджене питання про транзит газу через Україну. Про транзит газу та проблеми для ГТС України розповіли експерти.