Корольчук Юрій

Хто зацікавлений у зриві опалювального сезону в українських містах?

У Смілі запровадили надзвичайний стан через відсутність опалення. В Кривому Розі в школах і дитячих садках оголошені канікули через відсутність опалення. Проблеми з опалювальним сезоном також у Херсоні та Одесі. Про ситуацію поговорили з експертами.

Опалювальний сезон: чому інтересами українців знову довелося пожертвувати

Нафтогаз України заявив про готовність до початку опалювального сезону й готовий забезпечити Україну газом. У підземних газових сховищах зараз є 16,4 мільярда кубометрів природного газу.

В Україні знову подорожчав бензин. Що буде з цінами до кінця року?

Уже станом на перші числа жовтня ціни на бензин в Україні на великих мережах АЗС підвищилися в середньому на 22 копійки за літр.

Бензин дорожчає: чому та що буде з цінами восени

З 29 на 30 серпня низка великих операторів роздрібного ринку підвищила вартість пального. За кілька днів середні ціни зросли на 60 копійок.

Як «Нафтогаз» хотів заробити на киянах?

Конфлікт Нафтогазу, міської влади та Київтеплоенерго з приводу боргів за газ вичерпаний. Більше про ситуацію знають експерти.

Арешт майна «Газпрому»: що собою являє та чи був узагалі

Арешт активів Газпрому у Великій Британії позбавив компанію можливості брати кредити в іноземних банках. Більше знають експерти.

Тарифи в обмін на транш МВФ: у чому інтерес США та що буде з цінами

США закликали Київ виконати вимоги МВФ, серед яких вимога підвищити ціни на газ. Про ймовірне підвищення цін говорили з експертами.

Проти інвесторів «Північного потоку-2» готують санкції. Що це змінить?

Президент США заявив, що йому не подобається проект Північний потік-2. Про запровадження санкцій щодо інвесторів проекту говорили з експертами.

Підвищення цін на газ: що приховано за вимогою та як виходить із ситуації влада

Уряд продовжує переговори з МВФ про ціну на природний газ для населення й розраховує на компромісний варіант.

«Північний потік-2»: план «Нафтогазу» та ризики для споживачів

Голова правління «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що після запуску газопроводів Північний потік-2 і Турецький потік транзит російського газу через Україну скоротиться в 10 разів. Про план дій у відповідь, міркували експерти.