Корольчук Юрій

Реформа електропостачання: що це означає для споживачів

З 1 січня 2019 року розпочався перехід до вільного енергоринку, що триватиме до 1 липня 2020 року.

«Нафтогазу» дозволили відключати тепло за борги. Чого чекати?

НКРЕКП дала добро на відключення взимку тепла в будинках українців, якщо ті заборгували за поставлені послуги. Так, із 1 грудня Нафтогаз офіційно може відключати споживачів за борги.

Хто зацікавлений у зриві опалювального сезону в українських містах?

У Смілі запровадили надзвичайний стан через відсутність опалення. В Кривому Розі в школах і дитячих садках оголошені канікули через відсутність опалення. Проблеми з опалювальним сезоном також у Херсоні та Одесі. Про ситуацію поговорили з експертами.

Опалювальний сезон: чому інтересами українців знову довелося пожертвувати

Нафтогаз України заявив про готовність до початку опалювального сезону й готовий забезпечити Україну газом. У підземних газових сховищах зараз є 16,4 мільярда кубометрів природного газу.

В Україні знову подорожчав бензин. Що буде з цінами до кінця року?

Уже станом на перші числа жовтня ціни на бензин в Україні на великих мережах АЗС підвищилися в середньому на 22 копійки за літр.

Бензин дорожчає: чому та що буде з цінами восени

З 29 на 30 серпня низка великих операторів роздрібного ринку підвищила вартість пального. За кілька днів середні ціни зросли на 60 копійок.

Як «Нафтогаз» хотів заробити на киянах?

Конфлікт Нафтогазу, міської влади та Київтеплоенерго з приводу боргів за газ вичерпаний. Більше про ситуацію знають експерти.

Арешт майна «Газпрому»: що собою являє та чи був узагалі

Арешт активів Газпрому у Великій Британії позбавив компанію можливості брати кредити в іноземних банках. Більше знають експерти.

Тарифи в обмін на транш МВФ: у чому інтерес США та що буде з цінами

США закликали Київ виконати вимоги МВФ, серед яких вимога підвищити ціни на газ. Про ймовірне підвищення цін говорили з експертами.

Проти інвесторів «Північного потоку-2» готують санкції. Що це змінить?

Президент США заявив, що йому не подобається проект Північний потік-2. Про запровадження санкцій щодо інвесторів проекту говорили з експертами.