Кириченко Юлія

«Травневі» на карантині: чи можуть оштрафувати за виїзд на природу

За даними пресслужби Державної судової адміністрації, всього правоохоронці передали до судів 4581 адмінпротокол щодо порушення карантинних обмежень.

Коронавірус та трудові відносини: чи можуть звільняти через карантин

Чи дозволяє запровадження карантину і надзвичайної ситуації примусово звільняти працівників та чи можуть зменшити зарплату?

Вибори в Україні: чи можна ухильників від податків позбавляти права голосу

Колишній глава Держслужби України з питань праці Роман Чернега запропонував залишити право голосу на виборах тільки тим громадянам, які платять податки.

Українцям хочуть дозволити змінювати ім'я по батькові: чи потрібен новий закон

Народні депутати від Слуги народу зареєстрували проєкт закону, яким пропонується дозволити громадянам України змінювати ім'я по батькові.

Перевірка депутатів на поліграфі: чи гарантує правду дослідження

Президент Володимир Зеленський і керівництво партії вимагають, щоб депутати СН, які є членами фінансового комітету, і автори кількох законопроектів пройшли детектор брехні.

Прослуховування та недоторканність: якої помилки припустилися нардепи

Верховна рада ухвалила законопроект Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень кримінально-процесуального законодавства.

Закон про імпічмент: чи реально звільнити президента

23 вересня президент України Володимир Зеленський підписав закон про імпічмент. Оцінили процедуру експерти.

Чому можна оскаржити зняття недоторканності з депутатів?

Нардепи з фракції Опозиційна платформа -— За життя можуть оскаржити закон про скасування депутатської недоторканності в Конституційному суді.

ЦВК не змогла вчасно оголосити результати виборів: чи будуть наслідки

ЦВК 5 серпня повинна була оголосити остаточні результати виборів до Верховної Ради. Однак, через численні факти фальсифікацій на дільницях та судові позови члени комісії не встигли цього зробити.

Чи можливо скасувати реєстрацію Клюєва кандидатом у нардепи?

Міністр внутрішніх справ України надіслав ЦВК роз'яснення, в якому зазначив терміни перебування на території держави екс-глави Адміністрації президента часів Януковича Андрія Клюєва.