Кириченко Юлія

Незаконне збагачення чиновників: чим незадоволений КСУ та що пропонує президент

КСУ визнав неконституційною й скасував статтю про незаконне збагачення. В парламенті зареєстрували 5 законопроектів, які повертають кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Більше знають експерти.

Скасування статті про незаконне збагачення: як нівелюють антикорупційну реформу

Конституційний суд України на закритому засіданні визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу України про незаконне збагачення.

Чому КСУ скасував статтю за незаконне збагачення та в чому ризик?

Конституційний суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за незаконне збагачення.

Януковича заочно засудили до 13 років в'язниці. Чи загрожує йому реальне покарання?

Сьогодні в Москві проходить прес-конференція колишнього президента України Віктора Януковича щодо вироку суду. Про вирок та його виконання поговорили з експертами.

Вибори-2019: що загрожує за порушення та чому ніхто не боїться покарання

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що правоохоронці жорстко реагуватимуть на ознаки підкупу виборців на виборах-2019.

Вибори в ОТГ під час воєнного стану: проводити чи відкласти?

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради України законопроект про проведення місцевих виборів під час воєнного стану. Ситуацію обговорили з експертами.

Воєнний стан: чи будуть вибори та як працюватиме парламент

ВРУ 26 листопада збереться на позачергове засідання, щоб розглянути питання запровадження воєнного стану в країні. Ситуацію обговорили з експертами.

Закон про криміналізацію наклепу: до чого тут КК РФ та в чому небезпека

У ВР ініціювали закон щодо встановлення відповідальності за наклеп, який передбачає тюремне ув’язнення.

У Раді хочуть саджати до в'язниці за наклеп. Повернення до радянщини?

Нардеп, що фігурує у справі Гандзюк, пропонує ВР закон щодо встановлення відповідальності за наклеп, який передбачає тюремне ув’язнення.

Антикорупційний суд: коли з’являться перші вироки

7 червня Верховна Рада України ухвалила закон про створення Вищого антикорупційного суду. Наразі президент говорить, що суд сформують наприкінці 2018 або на початку 2019 року. Більше знають експерти.