Юрчишин Василь

Загроза денаціоналізації: чи настільки важливий статус ПриватБанку

В НБУ говорять, що Україна знову націоналізує ПриватБанк, якщо суди остаточно скасують попереднє рішення про націоналізацію.

Прогноз-2019: чи вдасться уникнути дефолту та що буде з економікою

Міжнародне рейтингове агентство очікує уповільнення зростання реального ВВП країни до 2,5 відсотків у 2019 році з 3,3 відсотка в 2018 році. Про основні економічні показники в 2019 році поговорили з експертами.

Пенсіонерам хочуть видавати 13-ту пенсію. Чи можливо це на практиці?

Президент України Петро Порошенко не виключає запровадження для людей, які отримують мінімальну соціальну виплату, щорічної 13-ї пенсії.

Що буде з курсом навесні та як може вплинути політична криза?

Вартість долара впала нижче психологічної позначки – на 27 лютого НБУ встановив офіційний курс гривні на рівні 26,98 грн/дол.

Як зростатиме середня зарплата в 2019 році?

Гройсман вважає, що показник середньої заробітної плати в Україні в 2019 році складе близько 10,5 тисяч гривень, хоча за умови зростання економіки він може бути й вищим. Більше знають експерти.

ЗВТ з Ізраїлем: в чому вигода для України

Україна та Ізраїль підписали Угоду про зону вільної торгівлі. Про те, чим може бути вигідна співпраця для обох сторін, знають експерти.

Підвищення зарплат і соцстандартів: чого чекати в 2019 році

Підвищення всіх соціальних нормативів у 2019 році відбуватиметься на розмір інфляції плюс 2 відсотки, вважають у Мінфіні.

Оподаткування доходів заробітчан. Чи спрацює ініціатива на практиці?

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив про необхідність запровадити обов'язкові декларації для українців, працевлаштованих за кордоном. Ініціативу обговорили з експертами.

Санкції РФ проти України: по яких галузях буде найбільший удар

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про запровадження спеціальних економічних заходів проти України. По яких галузях буде найбільший удар, знають експерти.

Чи отримає Україна транш МВФ та чи позначиться це на курсі?

Кредитори МВФ говорять, що Україна має вирішити питання цін на газ і врегулювати окремі питання державного бюджету.