Войтков Валентин

Указ Зеленського про розпуск Ради: чи можна оскаржити та скасувати вибори

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко оголосив збір підписів проти розпуску Верховної Ради і вважає указ президента неконституційним. Радикала підтримують й інші депутати.

«95 Квартал» і адвокат Коломойського: що показали перші призначення Зеленського

Першим помічником президента став його кращий друг і співзасновник 95 кварталу Сергій Шефір, а главою АП – адвокат Коломойського. Перші призначення Зеленського, оцінили експерти.

Парламентські вибори: чому не всі молоді, нові та перспективні мають шанси

Святослав Вакарчук уже презентував свою партію Голос. Про наміри взяти участь у парламентських виборах уже заявили прем’єр Володимир Гройсман та мер Києва Віталій Кличко. В кого які шанси, знають експерти.

Перемога Зеленського на виборах-2019: піар-уроки президентських перегонів

В Україні 21 квітня відбувся другий тур президентських виборів. Із великим відривом переміг Володимир Зеленський.

Президентська битва: що пішло не так і зіграло на користь Зеленського?

В Україні 21 квітня відбувся другий тур президентських виборів. Із великим відривом переміг Володимир Зеленський.

Перші 100 днів на посаді президента: чому Зеленський на роздоріжжі

У Зе команді говорять, що після виборів Володимир Зеленський подасть до Верховної ради законопроекти про імпічмент президента та скасування депутатської недоторканності.

Президентські вибори-2019: як нові медіа впливають на політичні зміни

У першому турі виборів Володимир Зеленський набирає найбільше голосів. При цьому він вів свою кампанію переважно в інтернет-просторі, а на ТБ з’являвся в ролі героя серіалу чи артиста 95 Кварталу. Про роль ЗМІ та мас-медіа в проведенні виборів поговорили з експертами.

Вибори без вибору. Як це змінити?

На виборах президента України найбільше людей готові проголосувати за шоумена Володимира Зеленського – 32,1 відсотка, чинного главу держави Петра Порошенка – 17,1 відсотка та лідерку партії Батьківщина Юлію Тимошенко – 12,5 відсотків.

Коли активізують переговори щодо Донбасу та на що розраховує РФ?

У Кремлі заявили, що за чинного президента Петра Порошенка відносини між Україною та РФ не поліпшяться, й чекають приходу президента миру.

У РФ заявили, що Порошенко їх не влаштовує. Який сигнал подає Путін та кому?

У Кремлі заявили, що за чинного президента Петра Порошенка відносини між Україною та РФ не поліпшаться, й чекають приходу президента миру.