Войтков Валентин

Місцеві вибори в Україні: який сценарій розглядають в ОПУ

Перший заступник голови фракції СН Олександр Корнієнко заявив, що вибори мера Києва та депутатів Київради планують провести після завершення децентралізації.

Ткаченко претендує на посаду голови КМДА. Кому вигідно та який план ОПУ?

Народний депутат України Олександр Ткаченко підтвердив, що претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Шостий рік міністр: чому Зеленський залишив Авакова на посаді

Верховна рада України зможе звільнити міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова не раніше, ніж за півроку, заявив Давид Арахамія.

Абсолютна влада та контроль: яким буде новий політичний сезон

29 серпня відбулося перше засідання Верховної ради України нового скликання. Про новий політичний сезон поговорили з експертами.

Перезавантаження влади: які ролі будуть у нового Кабміну та прем'єра

ЗМІ пишуть про можливе призначення Олексія Гончарука на пост прем'єра. В ОПУ кажуть, що висновки робити передчасно. Про новий склад Кабміну, його функції та призначення прем'єра поговорили з експертами.

Парламентські вибори-2019: головні тренди та висновки кампанії

Партія Слуга народу набирає понад 43 відсотки голосів і набирає достатньо голосів за мажоритарними округами для монокоаліції.

Крісло спікера: хто претендує та в чому небезпека для парламенту

Під час голосования на парламентських виборів Разумков заявив, що не виключає того, що може зайняти крісло спікера ВР.

Монокоаліція. Як цим може скористатися Зеленський?

Партія Слуга народу набирає понад 43 відсотки голосів і набирає достатньо голосів за мажоритарними округами для монокоаліції.

Гуру економіки й нове обличчя: хто може стати новим прем’єром

Володимир Зеленський заявив, що бачить прем’єром професійного економіста й людину, яка ніколи не була ані спікером, ані лідером якоїсь партії. Про можливих кандидатів на посаду прем’єра поговорили з експертами.

Указ Зеленського про розпуск Ради: чи можна оскаржити та скасувати вибори

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко оголосив збір підписів проти розпуску Верховної Ради і вважає указ президента неконституційним. Радикала підтримують й інші депутати.