Войтков Валентин

Скандали, піар та компромат: «токсичні» теми на виборах-2019

31 березня 2019 року в Україні відбудуться вибори глави держави. Про те, які теми можуть зашкодити політикам, міркували експерти.

Зеленський має кінобізнес в РФ. Чи змінить це його президентські рейтинги?

Програма Схеми провела розслідування й з'ясувала, що в шоумена Володимира Зеленського, який має намір балотуватися в президенти, є кінобізнес у Росії.

Зеленський іде в президенти. Що було не так із новорічним демаршем на 1+1?

Український шоумен Володимир Зеленський заявив про намір балотуватися на посаду президента України.

Вибори-2019: хто претендує на посаду президента та в кого які шанси

Президентські вибори в Україні заплановані на 31 березня 2019 року, але основні претенденти на посаду глави держави давно почали заявляти про свої амбіції.

Президентські вибори-2019: у кого які шанси на другий тур

Згідно з останніми соцопитуваннями, в лідерах Юлія Тимошенко – 11,9 відсотка, 8,2 відсотка – за Володимира Зеленського, 6,5 відсотків – за Петра Порошенка, 6,2 відсотка – за Юрія Бойка. Оцінили шанси кандидатів експерти.

Вибори-2019: чому й для кого становлять небезпеку Зеленський та Вакарчук

Згідно з останніми даними, 11 відсотків респондентів віддали голоси за актора Володимира Зеленського, 10 відсотків – за чинного президента Петра Порошенка. Серед майбутніх кандидатів часто називають прізвище Вакарчука. Про перспективи Зеленського та Вакарчука в політиці знають експерти.

Об’єднання екс-регіоналів: хто може бути єдиним кандидатом РФ

Бойко та Рабінович заявили про об’єднання в Опозиційну платформу – За життя. Про союзи екс-регіоналів поговорили з експертами.

Президентські вибори-2019: що потрібно кандидатам для успіху

За останній тиждень про свою участь у президентській кампанії оголосили Мішель Терещенко та Андрій Садовий. Що потрібно для успіху кандидатам, міркували експерти.

Рада знову візьметься за оновлення ЦВК: які шанси та чому блокують зміну складу

На цьому тижні депутати знову повинні розглянути питання оновлення ЦВК. Чи знайдуть консенсус парламентарії, міркували експерти.

«Я готовий змінювати Україну»: чи піде Вакарчук на вибори та чи може музикант керувати країною

Вакарчук не відповів прямо, чи готовий він брати участь в президентських перегонах, але заявив, що готовий міняти країну. Про ситуацію, поговорили з експертами.