Грабський Сергій

Чи здатна Україна захистити Азовське море?

Георгій Тука заявив про те, що Україна розглядає силовий сценарій вирішення ситуації в Азовському морі. Оцінили ситуацію експерти.

Катастрофа МН17: чи вийде покарати Росію

Чотири роки тому, 17 липня 2014 року, літак Boeing-777 компанії Malaysia Airlines був збитий поблизу міста Тореза Донецької області.

У стилі хуліганства: вбивство Бабченка та російська тактика терору

У Києві вбили російського журналіста Аркадія Бабченко, який переїхав жити з Москви до столиці України. Про ситуацію говорили з експертами.

Фактор Javelin: чи зможе озброєння стримати наступ РФ на Донбасі?

Протитанкові ракетні комплекси Javelin доставили в Україну ще кілька тижнів тому. Міноборони тим часом проводить практичні тренування. Що означає для України озброєння США, розповіли експерти.

Що сталося в Балаклії та чи можна було уникнути вибухів?

На складах із боєприпасами в Балаклії знову сталися вибухи. В Міноборони говорять, що на території арсеналу сталася пожежа в результаті загоряння сухої трави.

Депутати-власники нагородної зброї: хто насправді має право на такий вид нагород?

Міністр оборони Степан Полторак обмежив право нагороджувати зброєю цивільних осіб. Яка ситуація з нагородних зброєю, кому її дарують і чи можна застосовувати, розбирались експерти.

Чому депутати носять до сесійної зали зброю та як урегулювати питання?

Спікер ВР запропонував ухвалити закон, що забороняє нардепам входити до парламенту зі зброєю. Навіщо нардепи приносять до сесійної зали зброю та що з цим робити?

Мюнхенська конференція-2018: що обговорюватимуть і чого чекають від України?

16 лютого стартує чергова Мюнхенська конференція з безпеки. Із 15-хвилинним зверненням виступить і президент. Чого очікувати Україні, розповіли експерти.

Миротворці на Донбасі: хто може відправити своїх військових, а які країни варто виключити

Згідно з доповіддю ООН, Україні потрібно 20 тисяч миротворців, а солдати мають бути з країн, що не входять до НАТО. Оцінили такі перспективи експерти.

Військова техніка Криму: чому Путін хоче віддати кораблі Києву та в якому стані український флот

Путін заявив, що Росія готова передати Україні військові кораблі та авіатехніку з Криму. В якому стані були Військово-морські сили України в 2014 році та чи потрібно приймати пропозицію РФ, розповіли експерти.