Грабський Сергій

Війна за воду: чи очікувати наступу РФ з Криму

Суходільні шляхи із Криму обмежені, а ділянки не придатні до десантування обмеження, тому операція з боку РФ у південному напрямку малоймовірна, проте варто очікувати провокацій, вважає експерт.

Справа про захоплення моряків: чи може Україна отримати компенсацію від РФ

Україна має право на відшкодування моральної та матеріальної шкоди від РФ за захоплення суден та моряків у Керченській протоці, вважає експерт.

Обмін полоненими: чи залишається в пріоритеті війна з РФ під час епідемії

Українська влада повинна розуміти, що Кремль маніпулює за рахунок процесу обміну полоненими.

Три області оголосили режим НС: що це означає

18 березня в Київській області запровадили режим надзвичайної ситуації через коронавируса. НС кваліфікували як медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня.

Коронавірус в ОРДЛО та ризик епідемії: якими можуть бути наслідки

З ранку 7 березня на контрольних пунктах в'їзду-виїзду (КПВВ) на Донбасі були запроваджені обмежувальні заходи у зв'язку з небезпекою поширення коронавірусу в Україні.

Суд у справі МН17: чи є шанси покарати винних та в який спосіб

9 березня 2019 року розпочався судовий процес у справі про авіакатастрофу малазійського Boeing 777 на Донбасі у 2014 році, унаслідок якої загинули 298 осіб.

Помста Туреччини та ризик великої війни: що відбувається в Сирії

Туреччина готується оголосити війну Сирії та закрити протоку Босфор для військових судів Росії. Такі заяви пролунали після величезних турецьких втрат у сирійській провінції Ідліб 27 лютого.

Україна готує новий обмін полоненими з РФ. Хто може допомогти?

У МЗС України повідомили, що українська сторона готує черговий обмін утримуваними особами, повернути можуть ще 100 чоловік.

Зустріч Зеленського та Ердогана: чим може допомогти Туреччина

У понеділок, 3 лютого, Україну відвідує президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. Під час переговорів сторони обговорять шляхи поглиблення стратегічного партнерства.

Загрози та гарячі точки світу: за чим стежити в 2020 році

Війна в Сирії буде однією з найбільш гарячих точок планети, вважає військовий експерт Сергій Грабський.