Грабський Сергій

Зміна влади в РФ: масові протести росіян чи переворот?

Путін може втратити владу в країні в результаті перевороту своїх близьких соратників і бізнесменів або через масові протести росіян, вважає Чубаров.

РФ стягнула сотні танків до кордону. Чи можлива атака й коли?

На знімках супутника в Google Earth, які були зроблені в листопаді поточного року, зафіксували сотні російських бойових танків. Техніка розташована за 18 кілометрів від кордону.

У РФ погрожують закрити Азов «за хвилини». Чи є небезпека повної блокади?

Член комітету з оборони і безпеки РФ Франц Клінцевич заявив, що Росія буквально за хвилини здатна перекрити Азовське море для будь-якого судна під прапором України.

Миротворці на Донбасі: як це буде та чим допоможе досвід Косово

Павло Клімкін повідомив, що миротворча місія на Донбасі має включати військовий і поліцейський аспекти, а також міжнародну адміністрацію.

Які країни готові відправити миротворців на Донбас та чи є чого побоюватися?

Волкер заявив, що шість країн заявили про готовність долучитися до миротворчої місії ООН на Донбас.

У чому насправді полягає загроза для Маріуполя?

В Азовському морі тривають провокації з боку РФ. Президент не виключив загрози для Маріуполя. Оцінили ситуацію експерти.

Чи здатна Україна захистити Азовське море?

Георгій Тука заявив про те, що Україна розглядає силовий сценарій вирішення ситуації в Азовському морі. Оцінили ситуацію експерти.

Катастрофа МН17: чи вийде покарати Росію

Чотири роки тому, 17 липня 2014 року, літак Boeing-777 компанії Malaysia Airlines був збитий поблизу міста Тореза Донецької області.

У стилі хуліганства: вбивство Бабченка та російська тактика терору

У Києві вбили російського журналіста Аркадія Бабченко, який переїхав жити з Москви до столиці України. Про ситуацію говорили з експертами.

Фактор Javelin: чи зможе озброєння стримати наступ РФ на Донбасі?

Протитанкові ракетні комплекси Javelin доставили в Україну ще кілька тижнів тому. Міноборони тим часом проводить практичні тренування. Що означає для України озброєння США, розповіли експерти.