Биков Сергій

Як змінять посаду мера та в яких містах можуть пройти вибори?

Група народних депутатів фракції «Слуга народу» внесла до Верховної ради законопроект, в якому позачергові вибори мера Києва і депутатів міської ради призначені на 8 грудня 2019 року.

25 днів до виборів: хто подолає бар'єр та яких союзів чекати

Згідно зі свіжим опитуванням групи Рейтинг, на парламентських виборах мають шанси партії Слуга народу, Опозиційна платформа – За життя, Голос, Європейська солідарність і Батьківщина.

Луценко збирається в політику після виборів. На що він може розраховувати?

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що подасть у відставку після парламентських виборів і піде в політику.

Чому звіт уряду вирішили відкласти до літа?

Комітет ВР відклав розгляд звіту уряду на літо. При цьому президент провів закрите засідання з усім складом Кабміну. Що відбувається в політикумі, розбирались експерти.

Чому з деяких чиновників часів Януковича вже знімають санкції?

Посли країн ЄС повідомили, що виключили зі списку санкцій Лукаш і Клюєва. Чому з деяких чиновників екс-режиму знімають санкції, розповіли експерти.

Новий склад ЦВК: за ким залишився «контрольний пакет»?

Президент вніс до Верховної Ради подання на кандидатів у члени Центральної виборчої комісії. Оцінили запропонований список експерти.

Чому Саакашвілі можуть депортувати до Польщі та в якому випадку залишать в Україні?

Саакашвілі знову відмовили в статусі біженця, а пізніше політик заявив, що його депортують до Польщі. Оцінили ситуацію експерти.

Лідери електоральних рейтингів: які проблеми у «Батьківщини» та що не так із БПП

Згідно з даними соцопитувань, найвищий рівень електоральної підтримки у лідерки Батьківщини, а на другій позиції – глава держави. Про підтримку двох партій розповіли експерти.

Затримання Саакашвілі: чому політик провокує владу на свій арешт

Міхеіл Саакашвілі повідомив про припинення протестів під час новорічних свят. Як розгортатимуться події та чи варто чекати мітингів, розбирались експерти.

Нові санкції США, вибори в РФ та українське питання: чи зміниться політика Кремля

Держдеп схвалив санкції проти 39 компаній РФ. Тим часом в РФ активно йде виборчий процес. Чи змінюватиме Кремль свою політику щодо України, щоб пом'якшити санкції, розповіли експерти.