Бортник Руслан

Директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики, радник у Верховній Раді України з 2001 року.

Читати про автора
Розвал коаліції: чого чекати та чи вдасться знайти більшість

У п'ятницю, спікер ВР заявив, що коаліції в ВР більше немає. 20 травня під час інавгурації Зеленський оголосив про розпуск Ради.

Чи ризикне Зеленський переглянути «мовний» закон?

Парубій підписав мовний закон, який депутати ухвалили в другому читанні. В команді Зеленського говорять, що вивчатимуть закон.

«Мовний» закон: з якими країнами можуть виникнути конфлікти та чому

Верховна рада на пленарному засіданні 25 квітня ухвалила законопроект про забезпечення функціонування української мови як державної.

Дебати на стадіоні: що скажуть Зеленський і Порошенко перед 2-м туром

19 квітня на Олімпійському відбудуться дебати. Суперечки про публічний виступ кандидатів почалися відразу після 1-го туру. Нарешті, штаби кандидатів підписали угоду. Про що говоритимуть і що буде, якщо для когось дискусія стане провальною, обговорили з експертами.

Що буде з парламентом, якщо на виборах переможе Зеленський?

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський у разі перемоги на виборах допускає розпуск Верховної ради, але говорить, що діятиме за законом.

Регіональні особливості першого туру: що показало голосування

До другого туру вийшли Володимир Зеленський, який набрав 30,24 відсотка, та Петро Порошенко, за якого проголосувало вполовину менше виборців – 15,95 відсотка.

Вибори-2019: де найактивніше голосують і чого чекати в другому турі

Результати виборів-2019, за підрахунками ЦВК, виводять до другого туру Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Вибори-2019: як боротимуться за електорат та що ключове для Зеленського

До виборів президента в Україні залишилося 30 днів. Як кандидати на посаду президента цього виборчого місяця боротимуться за електорат, обговорили з експертами.

Мовні інспектори та штрафи. Що змінить новий закон?

Верховна рада України на пленарному засіданні 28 лютого в другому читанні розгляне мовний закон. Які зміни запропоновані в документі, обговорили з експертами.

Президентські вибори в Україні: чого хочуть у Вашингтоні та Москві

У РФ говорять, що не будуть домовлятися з нинішньою владою ні про що й відкрито визнають, що чекають виборів. У США тим часом не виключили втручання РФ у вибори. Про те, на що розраховує Кремль і на кого з кандидатів орієнтується Захід, поговорили з експертами.