Бортник Руслан

Директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики, радник у Верховній Раді України з 2001 року.

Читати про автора
«Січневий» локдаун: як бізнесу підготуватися до чергових обмежень

Експерт переконаний, що рішення оголосити жорсткий карантин у січні продиктоване тим, що влада орієнтується на настрої підприємців.

Протидія COVID-19: звідки Україна зможе закуповувати вакцину

Вакцина, яку визнає ВООЗ, стане інтернаціональною, тому розділяти ліки за країною винайдення –передчасно і недоречно, вважає експерт.

Друга хвиля COVID-19: до чого може призвести посилення карантину

Повідомлення про другу хвилю коронавірусу малоймовірні, тому що дані щодо захворюваності в Україні не репрезентативні, вважає експерт.

Старі та нові справи ГПУ: чому схвалили арешт Дубневича та хто в зоні ризику

За даними слідства, в 2015-2016 роках за сприяння Дубневича здійснювалися держзакупівлі для Укрзалізниці за завищеними цінами. Це завдало збитків державі в розмірі понад 93 млн гривень.

Як Зеленський може розпустити ЦВК та в чому ризик?

Арахамія заявив, що сьогодні Верховна Рада не голосуватиме за достроковий розпуск ЦВК. Водночас у Раді повідомили, що Зеленський має намір приїхати до парламенту.

Штрафи в 50 тис. грн та сенсорна кнопка. Кнопкодавству кінець?

Найближчим часом у парламенті України передбачається запустити в роботу спеціальну сенсорну кнопку, яка не дасть можливості народним депутатам голосувати за своїх колег.

Декомунізація: чому в Зеленського знову заговорили про референдум

Питання про декомунізацію слід ухвалювати на місцевих референдумах, заявив голова партії Слуга народу Дмитро Разумков. Раніше лідер партії допустив проведення референдуму щодо мовного питання.

Що означає повернення Кучми до Мінського процесу?

3 червня президент України Володимир Зеленський представив Леоніда Кучму як нового голову делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську.

Хто може увійти до нової коаліції та що стане інтригою?

Гройсман збирається презентувати партію. Інші політичні гравці також включилися в гру. Зокрема, Вакарчук представив свою команду. Про виборчий процес та зміну прем’єра поговорили з експертами.

Відставка Гройсмана: що змінить та хто може претендувати на посаду прем'єра

Володимир Гройсман подав заяву про відставку й чекає на рішення Верховної ради. Чи прийме Рада його відставку та хто може бути новим прем'єром, дізналися в експертів.