Солонтай Олександр

Для кого Вакарчук стане конкурентом та що буде інтригою?

Святослав Вакарчук, лідер гурту Океан Ельзи, збирається йти на парламентські вибори зі своєю командою. 16 травня співак презентував свою партію Голос.

Втручання у вибори-2019: якими прийомами користується Кремль

Президент України Петро Порошенко висловив занепокоєння з приводу втручання РФ в українські вибори. Про те, які методи може використати РФ, поговорили з експертами.

Чи зможе адміністрація Трампа вирішити проблему Криму?

За підсумками зустрічі Трамп наголосив, що анексія Крима була незаконною, а Путін наголосив, що питання Криму закрите. Оцінили переговори експерти.

Чому до 2020 року будь-які переговори з РФ щодо Донбасу будуть марними?

Павло Клімкін за підсумками саміту в Нормандському форматі заявив про те що, РФ пропонує ввести на Донбас тотально фейкову місію ООН. Подальші перспективи оцінили експерти.

Виборчі правила «під себе»: для чого депутатам законопроект про мажоритарні вибори

У ВР зареєстрували законопроект, яким пропонується проводити вибори до парламенту виключно за мажоритарною системою. Які перспективи та коли реально відчути зміни у виборчій системі, розбирались експерти.

Президентські вибори-2019: «рука Кремля» та проблеми України

В СБУ попереджають, що спецслужби Росії готуються до підкупу українців на виборах президента, запланованих на 2019 рік. Але відкритими залишаються питання виборчої реформи та складу ЦВК. Чи варто шукати слід Кремля, розбиралися експерти.

Зміна виборчих правил: чи допоможе це обрати правильного депутата

Змінити виборче законодавство та перейти на систему відкритих списків – уже традиційна обіцянка для наших політиків. Про ефективність такої системи розповіли експерти.

Місцеві вибори-2017: як проходили та що показали результати

Явка на місцевих виборах, які проходили в неділю, 29 жовтня, склала 48,2 відсотка, в лідерах – Батьківщина та БПП. Експерти оцінили поточні вибори до об’єднаних територіальних громад.

Децентралізація: якою має бути реформа, щоб люди не тікали з села

Політичний експерт поділився міркуваннями з приводу децентралізації та озвучив головні фактори реалізації реформи.

Філатов може скасувати рішення «Опоблоку» щодо секретаря міськради – експерт

Експерт поділився міркуваннями щодо того, що в Дніпропетровську «Опоблок» обрав секретарем міськради Загіда Краснова, проти якого категорично виступає мер Борис Філатов.