Саакян Олег

Чому Путін вирішив повернути Україні захоплені кораблі?

Вранці 17 листопада українські військові кораблі покинули окуповану Керч і вийшли в Чорне море.

Великий обмін полоненими: чи є шанси та який інтерес РФ

За словами спецпредставника ОБСЄ, в гуманітарній робочій групі йде дуже серйозна робота і готується великий обмін полоненими. У РФ підтвердили готовність до обміну.

Що буде з українськими моряками, якщо Росія оголосить їх у розшук

Українські моряки можуть повторити долю експрем'єр-міністра України Арсенія Яценюка і опинитися в списках особливо небезпечних злочинців, яких розшукують спецслужби РФ. В такому разі доведеться сподіватися тільки на здоровий глузд іноземних партнерів.

Нормандський процес: у кого які цілі та чому Україна в патовій ситуації

Глава Міністерства закордонних справ Франції заявив, що Україна зараз має унікальний шанс для припинення конфлікту на Донбасі.

Останній шанс «Мінська»: чи має Україна план Б щодо Донбасу

Глава МЗС України Вадим Пристайко заявив, що нормандська зустріч у листопаді – останній шанс Мінська. За його словами, якщо це не спрацює, доведеться шукати якийсь план Б.

«Ні капітуляції»: чому акції триватимуть та в чому небезпека

У містах країни та за кордоном також люди зібралися на віче з вимогою не допустити капітуляції України.

Чому РФ вигідно погодитися на обмін полоненими з Україною?

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив про підготовку нового масштабного обміну утримуваними особами, який може відбутися вже наступного тижня.

Нормандські переговори: чого хоче РФ і на чому наполягає Україна

Зеленський наполягає на зустрічі в Нормандському форматі у вересні, але в Кремлі кажуть, що готові до переговорів у жовтні. Ще не вщухли дискусії про формулу Штайнмайера, а МЗС України заговорив про формулу Зеленського.

Обмін полоненими до кінця тижня: якого підступу чекати від РФ

Адвокат каже, що обмін полоненими між Україною і РФ може відбутися цього тижня. ЗМІ другий тиждень повідомляють про можливий обмін. Чи реально це, обговорили з експертами.

Спілкування з російськими ЗМІ: чи припустиме в умовах війни та що дасть

У президентській команді допускають спілкування з певними засобами масової інформації з Росії для того, щоб просувати українську точку зору для росіян.