Саакян Олег

Розстріл без попередження: політолог розповів, чому заява голови МВС може бути небезпечною

Політолог пояснив, чому заява очільника МВС про розстріл без попередження може бути небезпечною.

Протести в Казахстані: чому їх некоректно порівнювати з Євромайданом та як далі можуть розвиватися події

Політолог розповів, чому некоректно порівнювати події у Казахстані з Євромайданом в Україні та як можуть розвиватися події далі.

«Фактор Кернеса»: у кого найбільше шансів прийти до влади у Харкові

Експерт вважає, що влада, яка зможе асоціюватися із політичним спадком Геннадія Кернеса матиме найвищі шанси на довиборах у Харкові.

Черговий обмін: як Росія може використати гуманітарний аспект проти України

Запланований обмін Росія використає як привід показати, що Україна йде на прямий діалог з окупаційними адміністраціями, вважає експерт.

Протести підприємців: як зберегти малий бізнес під час кризи

У разі закриття підприємств люди, які втратять роботу, стануть додатковим тягарем для бюджету. Тому варто забезпечити ефективні механізми компенсацій, вважає експерт.

Легалізація медичного канабісу: чому про законопроєкт згадали саме зараз

Влада намагається політично використати питання легалізації медичного канабісу, але закон, вірогідно, ухвалять, вважає експерт.

Місцеві вибори: як COVID-19 вплинув на явку

Явка на місцевих виборах є низькою і на це вплинула ситуація з пандемією коронавірусу , серед чинників також небажання українців брати участь у політичних процесах та загальна апатія, вважає експерт.

Референдум чи агітація: чому опитування Зеленського заплановане саме на день виборів

Президент Зеленський, оголосивши опитування в день місцевих виборів, фактично розпочав відкриту підтримку партії влади на місцевих виборах, вважає експерт.

Місцеві вибори: як коронавірус відобразиться на явці

Явка на місцевих виборах, яка традиційно нижча, впаде через те, що у зоні ризику опинилися найактивніші виборці, вважає експерт.

Відставки в Кабміні: під ким захиталося крісло

Кадрові зміни відбудуться через те, що команда Зеленського намагатиметься в такий спосіб посилити контроль, вважає експерт.