Приходько Олег

Ринок нерухомості-2019: коли краще купувати житло та що потрібно знати

Як з'ясувало Слово і Діло, найактивніше минулого року будували в Київській області. На що звертати увагу перед купівлею квартири, знають експерти.

Ринок нерухомості-2019: які тенденції та що буде з цінами

Найактивніше минулого року будували житло в Київській області. Які тенденції на ринку нерухомості в 2019 році, знають експерти.

Як в Україні намагалися вирішити проблему паркування та в чому ризик нововведень?

З 27 вересня 2018 року в Україні набули чинності нові правила паркування автомобілів. Більше про проблеми паркування знають експерти.

У Києві відкриють перший торговий центр над станцією метро. Чому радіти зарано?

До кінця цього року в Києві відкриється перший торгово-розважальний центр (ТРЦ) Oasis над станцією метро Героїв Дніпра.

У Мінрегіоні дозволили узаконити самовільні будівництва: що це дасть українцям

У Мінрегіоні оголосили про запуск механізму будівельної амністії для дачних і приватних будинків, які були збудовані без дозвільних документів.

Перехоплювальні парковки в Києві: чи зможуть вирішити проблему столичних заторів

У Міністерстві регіонального розвитку пропонують розпочати будівництво перехоплювальних парковок, які допомогли б полегшити рух у великих містах і розвантажити центральні райони.

Забудова Троєщини: чим незадоволені жителі та що загрожує мікрорайону

12 липня жителі Троєщини влаштували мітинг під Київрадою з вимогою не ухвалювати детальний план території (ДПТ), який порушує, на їхню думку, чинний Генплан Києва. Розбиралися в ситуації експерти.

Як нові будівельні норми змінять міста та умови життя українців?

Мінрегіон пропонує нові будівельні норми щодо обмеження висотності, забудови в зелених зонах, обмеження щільності та поверховості забудови, які набудуть чинності з 1 вересня. Детальніше розповіли експерти.

Чи впорався Київ з проведенням фіналу Ліги чемпіонів?

26 травня у Києві відбувся фінал Ліги чемпіонів. Матч відвідало близько 20 тисяч вболівальників із-за кордону. Оцінили проведення заходу, експерти.

Яка ситуація на ринку нерухомості та як зміняться ціни на житло?

За даними НБУ, в 2017 році собівартість будівництва середньостатистичного квадратного метра склала близько 12,2 тисячі гривень. Цього року цифра зросте до 14,3 тисячі гривень. Оцінку ринку нерухомості дали експерти.