Гончар Михайло

На яке ембарго проти Росії досі не зважився Захід?

Країни ЄС продовжують санкційну політику у відповідь на агресію Росії. Які обмеження найбільш дієві, міркували експерти.

Арешт активів «Газпрому»: що вони собою являють і що є справді цінним

Мін'юст заявив про арешт усіх активів Газпрому в Україні на суму 3,8 мільйона доларів і має намір домагатися арешту закордонних активів монополіста. В ситуації розбирались експерти.

Відмова «Газпрому» постачати газ: чи будуть наслідки та як змусити РФ виконувати рішення суду

Нафтогаз звинуватив Газпром у початку газової війни. Чи буде РФ виконувати рішення арбітражу й наскільки критичними можуть бути наслідки для України через припинення поставок газу?

Коли комуналка подешевшає та що для цього потрібно?

Голова НАК «Нафтогаз» заявив, що стабілізувати ціни на газ можна за рахунок власного газовидобутку. Який стан в Україні, розповіли експерти.

Підвищення цін на газ: на чиєму боці грають уряд, МВФ та «Нафтогаз»

В Міненерго вирішили змінити розрахункову формулу вартості газу з квітня цього року. За різними оцінками, це призведе до підвищення цін від 10% до 40%. Оцінку ситуації дали експерти.

Французька компанія Engie на газовому ринку України: фактор РФ і підступ інвесторів

Французька компанія Engie заявила про розширення присутності на українському ринку, зокрема через проекти з газовидобутку. Але ця компанія також працює й із РФ. Чи є в цьому ризик і наскільки така співпраця допоможе збільшити видобуток газу?

Тарифи-2017/2018: що змусило владу не підвищувати ціни для населення

Нафтогаз перегляне тарифи для промисловості з 1 грудня цього року. Тим часом у МВФ рекомендують переглянути тарифи й для населення. Чи загрожує українцям чергове підвищення, розбиралися експерти.

Скандал із вугіллям: що вигадали в Кремлі для економічної легалізації «Л/ДНР»

Польща визнала, що дійсно закупила в невизнаних республік вугілля. Чи дійсно братні відносини закінчуються там, де починаються економічні інтереси, розповіли експерти.

Ротація членів НКРЕКП: чи є шанс отримати незалежного регулятора

Очільник НКРЕКП ще навесні анонсував свою відставку та заявив, що два члени комісії мають піти восени. Чи буде ротація, з’ясовували експерти.

Скасування «Роттердам плюс»: що змінить нова формула ціни на електроенергію

Від самого початку затвердження формули Роттердам плюс почалися дискусії та суперечки щодо обґрунтованості ціни. Тепер у НКРЕКП заявили, що можуть скасувати формулу. Що це змінить, розповіли експерти.