Дяденко Михайло

Курс на реформи та війна на Донбасі: як вплинуть результати виборів-2019

За останніми соцопитуваннями, перед другим туром у лідерах Володимир Зеленський. Чи зміниться курс на реформи та що буде з Донбасом, обговорили з експертами.

Президентські вибори-2019: чи є ризики для євроатлантичного курсу

Євроінтеграція України та її курс на вступ до НАТО не зміниться, незважаючи на результати президентських виборів, говорять в МЗС.

Санкції проти Суркова та депутатів Держдуми: чи є користь від обмежень

Україна запровадила санкції проти голови Держдуми Росії В'ячеслава Володіна та його заступника Петра Толстого. У списку санкцій також Сурков і російські чиновники.

Президентські рейтинги: хто йде донизу, а чиї позиції посилюються

Згідно із соціологією, чинний президент у другому турі виборів програє обом своїм опонентам – і Володимиру Зеленському, і Юлії Тимошенко.

Вибори в Україні: яка програма максимум для Кремля?

Влада Російської Федерації додатково виділила своїм спецслужбам 350 мільйонів доларів для реалізації підривної діяльності на виборах в Україні в 2019 році.

Недопуск спостерігачів з РФ в Україну: чи можуть вони зірвати вибори

Голова ОБСЄ закликав Україну допустити спостерігачів із РФ на вибори, проте в МЗС України впевнені, що недопуск російських спостерігачів правильний крок. Про ситуацію поговорили з експертами.

Загрози та гарячі точки світу: за чим стежити в 2019 році

Серед найбільш імовірних ризиків 2019 року, на думку експертів економічного форуму в Давосі, перші три позиції посідають екологічні проблеми.

ПАРЄ позбавила українців місць у комітетах. Чи повернуть РФ і якими будуть наслідки?

ПАРЄ позбавила Україну місць у комітеті, що працює над зняттям санкцій з РФ. Про ситуацію та повернення РФ поговорили з експертами.

Чи потрібно дозволити українцям подвійне громадянство та на яких умовах?

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін підтримує ідею запровадження подвійного громадянства в Україні. Про ініціативу поговорили з експертами.

Україні простіше стати членом НАТО, ніж ЄС. Які перспективи?

Вступити до НАТО Україні буде простіше, ніж до Євросоюзу, тому що в країні відбувається реформування сектора безпеки та оборони, вважає міністр закордонних справ Павло Клімкін.