Дяденко Михайло

Новий уряд РФ: «кишеньковий» прем'єр Путіна та перезавантаження відносин із Заходом

7 травня в РФ пройшла інавгурація обраного президента Росії Володимира Путіна. Про зміну уряду, призначення прем'єра та вибір нового куратора Донбасу міркували експерти.

До чого призведуть протести у Вірменії та чи є щось спільне з Майданом?

З 13 квітня у Вірменії не вщухають протести через призначення Сержа Саргсяна прем'єром. 17 квітня лідер опозиції оголосив про початок оксамитової революції, а 22 квітня поліція хотіла розігнати протестувальників. Чим завершаться протести, розбирались експерти.

Зустріч Меркель і Порошенка: чи може Німеччина вплинути на РФ та як?

Петро Порошенко прибув до Німеччини для проведення переговорів з Ангелою Меркель. Оцінили перспективи зустрічі для України експерти.

Висилка дипломатів РФ з Європи: чи підуть на це США та що означає дипломатичний бойкот?

За даними газети The Times, близько 20 країн Європи та США готуються вислати російських дипломатів, пов'язаних зі шпигунською діяльністю Москви. Чи ризикнуть США піти на такі заходи й що це означає для РФ, розповіли експерти.

Мовне питання та проблема угорців: чи є ризик глобального конфлікту

Угорщина знову висунула вимоги щодо освітнього закону. Ба більше, заблокувала зустріч Україна-НАТО. У конфлікті між країнами розбирались експерти.

Чого домагається Угорщина, блокуючи зустрічі Україна-НАТО?

Угорщина застосувала право вето й заблокувала зустріч Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Навіщо це угорській владі та чи будуть наслідки для відносин із НАТО, розбирались експерти.

Війна на Донбасі: чи піде РФ на ескалацію та чи зможуть ЗСУ дати відсіч

В ОБСЄ занепокоєні підготовкою сторін до ескалації на Донбасі, а бойовики підводять техніку до підконтрольних Україні населених пунктів. Чи перейде РФ до наступальних дій, розбирались експерти.

Санкції проти РФ: на що можуть зважитися США, щоб вплинути на Кремль

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер визнав, що санкції проти Росії не впливають на її політику. Про що свідчить такий посил і на які кроки може піти Білий дім, розбирались експерти.

Затримання українців у Білорусі: змінювати правила в'їзду чи шукати компроміс?

На кордоні з Білоруссю затримали вже трьох українців, раніше заарештували українського журналіста, а тепер оголосили персоною нон ґрата першого секретаря посольства України. Чи варто замислитися про зміну правил в'їзду-виїзду, розбиралися експерти.

Скандальна справа Манафорта: жест доброї волі від України та ризики для олігархів

Керівництво України заявило про готовність допомогти в розслідуванні справи Пола Манафорта. Але чи потрібно Україні втягуватися в скандальну історію, чи це саме той випадок, коли мовчання на вагу золота? В ситуації розбиралися експерти.