Дяденко Михайло

Навіщо окупаційна влада взялася за перейменування Криму?

Окупаційна влада окупованого Криму пропонує перейменувати Республіку Крим в Республіку Крим — Тавриду.

Демарш в ОБСЄ через «російський Крим»: до яких методів вдається РФ

Українська делегація покинула зал засідань ОБСЄ у Варшаві, де обговорювалася тема свободи слова, на знак протесту проти заяв про російський Крим.

Тролінг державного рівня: чи піде Богдан із посади керівника ОПУ

ЗМІ пишуть, що Богдан подав у відставку. Разумков заявив, що йому нічого не відомо про це. Про ситуацію поговорили з експертами.

Лідери, коаліція та опозиція: якою буде нова Рада

У партії Слуга народу натякають, що для коаліції їм більше ніхто не потрібен. Але напередодні партія запросила Вакарчука обговорити питання більшості в новій Раді. Про коаліцію, а також про тих, хто буде в опозиції, поговорили з експертами.

Обіцянки партії ОПЗЖ: чи відбудуться переговори у форматі Україна-ОРДЛО-РФ

З програмами всіх партій, їх положеннями, списками та кандидатами в одномандатних округах можна ознайомитися в нашому розділі Вибори.

Мінус 6% за місяць. Чому «Слуга народу» втрачає рейтинг?

Підтримка партії Слуга народу впала (42,3 відсотка). В опитуванні Рейтингу, оприлюдненому 26 червня, в партії був показник 45,3 відсотка, а на початку червня партія мала 48,2 відсотка. Чому, знають експерти.

Обіцянки «Європейської солідарності»: чи введуть миротворців на Донбас

З програмами всіх партій, їх положеннями, списками та кандидатами в одномандатних округах можна ознайомитися в нашому розділі Вибори.

Санкції проти РФ за Крим і Донбас: чого чекати від ЄС

ПАРЄ ухвалила рішення повернути РФ і зняла санкції. Прем'єр-міністр Франції Філіпп заявив, що санкції проти РФ за Крим і Донбас можуть скасувати в будь-який момент. Які ризики такого сценарію, обговорили з експертами.

Націоналісти йдуть на вибори єдиним списком. Чи потраплять до Ради?

Націоналістичні сили вирішили об'єднатися. Очолюють список Тягнибок, Ярош, Білецький, Тарасов і Кошулинський.

Дострокові вибори: що буде найбільшим викликом для «Слуги народу»

Слуга народу провела з'їзд партії й представила перших100 членів команди. Що буде викликом для партії в боротьбі за місце в парламенті, знають експерти.