Дяденко Михайло

Санкції проти РФ: на що можуть зважитися США, щоб вплинути на Кремль

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер визнав, що санкції проти Росії не впливають на її політику. Про що свідчить такий посил і на які кроки може піти Білий дім, розбирались експерти.

Затримання українців у Білорусі: змінювати правила в'їзду чи шукати компроміс?

На кордоні з Білоруссю затримали вже трьох українців, раніше заарештували українського журналіста, а тепер оголосили персоною нон ґрата першого секретаря посольства України. Чи варто замислитися про зміну правил в'їзду-виїзду, розбиралися експерти.

Скандальна справа Манафорта: жест доброї волі від України та ризики для олігархів

Керівництво України заявило про готовність допомогти в розслідуванні справи Пола Манафорта. Але чи потрібно Україні втягуватися в скандальну історію, чи це саме той випадок, коли мовчання на вагу золота? В ситуації розбиралися експерти.

Скасування освітнього закону: як вирішити «мовне питання» з Угорщиною

Міністр освіти України відкрито звинуватила угорську сторону в розповсюдженні неправдивої інформації щодо мовного питання, а в Будапешті тим часом вимагають скасування закону. Чи є вихід із цього конфлікту, розповіли експерти.

РФ під санкціями ЄС: якими будуть наслідки для Путіна та економіки

Після запровадження санкцій з боку США продовжити обмеження ще на півроку проти Росії вирішили в Євросоюзі. Якими будуть наслідки для російської економіки, з’ясовували експерти.

«Захід-2017»: чи готує РФ сценарій окупації та які території під загрозою

Країни НАТО, низка країн ЄС та Україна висловили стурбованість у зв'язку з навчаннями Захід-2017. Чи є чого побоюватися, розповіли експерти.

У Путіна залишився єдиний варіант для торгів, яким він може зацікавити Трампа

Політичний експерт оцінив рівень напруженості між США і РФ та пояснив, що може стати предметом торгу між лідерами країн.

Вислання американських дипломатів з РФ: хто постраждає більше і чим відповість США?

Політолог пояснив, хто найбільше постраждає від рішення Кремля щодо скорочення американської дипмісії, і розповів, чи зважаться США на заходи у відповідь щодо РФ.

Чому в Німеччині заговорили про поступове скасування санкцій проти РФ і що це означає для України?

Політолог пояснив, чи вплине заява голови МЗС Німеччини про поступове зняття санкцій з РФ на реальне рішення в цьому питанні.

Порядок денний від США для України: з якою метою Тіллерсон їде до Києва

Політичний експерт розповів, із чим може бути пов'язаний візит держсекретаря США й чого очікувати Україні.