Матвієнко Костянтин

Мосійчука можуть зареєструвати кандидатом у мери, поки він перебуває за ґратами – експерт

Спеціаліст пояснив, чи можуть офіційно зареєструвати Мосійчука кандидатом у мери, враховуючи те, що він перебуває під слідством.

Експерт про заяви Ляшка: один хибний крок депутатів може призвести до поділу України

Політолог поділився міркуваннями з приводу вимоги Ляшка провести всеукраїнський референдум з питань особливого статусу Донбасу.

Експерт: Гопко провалила роботу комітету ВР у закордонних справах

Політолог поділився міркуваннями щодо того, що фракція «Самопомочі» вирішила відкликати депутата Ганну Гопко з посади голови комітету ВР у закордонних справах через її голосування за зміни до Конституції всупереч позиції фракції.

Скасувати закон «Про Національну поліцію» хоче злочинне угрупування – експерт

Політолог поділився міркуваннями щодо інформації про те, що у «БПП» хочуть скасування закону «Про Національну поліцію» через порушення норм Конституції та Регламенту.

Депутати поставили Порошенка у незручне становище – експерт

Політолог поділився міркуваннями щодо заяви Юрія Луценка про складання повноважень голови фракції після прийняття закону про реструктуризацію валютних кредитів.

Порошенко не підпише законопроект про введення смертної кари – експерт

Політолог поділився міркуваннями щодо інформації про те, що група депутатів готує законопроект про легалізацію смертної кари в Україні.

За політизацію армії та добровольчих батальйонів відповідає Президент – експерт

Політолог поділився міркуваннями стосовно інформації про те, що справа по «екоциду» закрита і питань до екс-першого заступника генпрокурора Анатолія Даниленка у ГПУ немає.

Мітинг у Донецьку – спроба ДНР довести, що вони мають мирні ідеї – експерт

Голова корпорації стратегічного консалтингу поділився міркуваннями стосовно організованого мітингу, який проходить в центрі Донецька.

Конфлікт з Аваковим стане однією з причин відставки Кіхтенка – експерт

Політолог поділився міркуваннями щодо можливої відставки голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Кіхтенка.

«Переформатування» Кабміну: ситуація складніша, ніж за часів конфлікту Ющенка та Тимошенко – експерт

Політичний експерт поділився міркуваннями стосовно ймовірності кадрових змін в уряді та можливого переформатування Кабміну.